موضوع: وصل کردن دسته pc به بازی A way out

وصل کردن دسته pc به بازی A way out 5 ماه 1 هفته قبل #1

• آواتار yousef
  • yousef
  • آفلاین
  • 1397 دی
  • 11
  • 3
  • 2

• امتياز: 0
سلام دوستان من این بازی رو نصب کردم ولی نمیتونم با دسته بازیش کنم یعنی دسته اصلا کار نمیکنه لطفا بگین چیکار کنم ممنون میشم مرسیوووو!!!!! :oops:
مدير دسترسي عمومي براي نوشتن را غيرفعال كرده است.

وصل کردن دسته pc به بازی A way out 5 ماه 1 هفته ago #2

• آواتار قاسم ممتاز
  • قاسم ممتاز
  • آنلاين
  • 1391 ارديبهشت
  • 2170
  • 1005
  • 1094
  • Sir-Ghas
  • 48

• امتياز: 8
سلام
از دسته ی PC استفاده می کنید یا دسته ی کنسول ؟
دقت کردین بعضی از استودیوهای بازی‌سازی هر چیزی بسازن عالیه ! بعنوان مثال ناتی داگ و راک استار از این دست استودیوها هستن. اگر تابحال سری آنچارتد رو تجربه نکردید یا وارد دنیای GTA نشدید همین الان به سراغشون برید. حتی 1 ثانیه تاخیر هم جایز نیست. بدون تولیدات این دو استودیو، دنیای...

وصل کردن دسته pc به بازی A way out 5 ماه 1 هفته ago #3

• آواتار yousef
  • yousef
  • آفلاین
  • 1397 دی
  • 11
  • 3
  • 2

دسته پی سی از اونایی که شماره دارن به جای مربع و دایره و این چیزاhttps://www.warkala.com/wp-content/uploads/2018/03/%DA%AF%DB%8C%D9%85-%D9%BE%D8%AF-5%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B4%D9%88%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D9%85-XP-Mx212OW-300x300-1.png

وصل کردن دسته pc به بازی A way out 5 ماه 1 هفته ago #4

• آواتار yousef
  • yousef
  • آفلاین
  • 1397 دی
  • 11
  • 3
  • 2

چقدر دیر جواب میدین انجمن ترفندستان خیلی زود جواب میده اینجا باید دو روز منتظر بمونم تا ی جواب درست و حسابی بگیرم :evil:
آخرين ويرايش: 5 ماه 1 هفته ago توسط yousef.

وصل کردن دسته pc به بازی A way out 5 ماه 1 هفته ago #5

• آواتار قاسم ممتاز
  • قاسم ممتاز
  • آنلاين
  • 1391 ارديبهشت
  • 2170
  • 1005
  • 1094
  • Sir-Ghas
  • 48

شاید رفیق دوستان جوابی ندارن که بهتون بدن ;)
این باگ مربوط به بازیه که قرار بود با آپدیت های جدیدتر رفعش کنن . اینکه روی نسخه ی شما رفع شده یا نه متاسفانه اطلاعی ندارم. داخل انجمن رسمی خود بازی نوشته شده که برای رفع این مشکل باید هر دو کاربر با کنترلری مشابه با هم بازی رو انجام بدن. یعنی هر 2 باید با کنترلر یا کیبرد بازی کنن
دقت کردین بعضی از استودیوهای بازی‌سازی هر چیزی بسازن عالیه ! بعنوان مثال ناتی داگ و راک استار از این دست استودیوها هستن. اگر تابحال سری آنچارتد رو تجربه نکردید یا وارد دنیای GTA نشدید همین الان به سراغشون برید. حتی 1 ثانیه تاخیر هم جایز نیست. بدون تولیدات این دو استودیو، دنیای...

وصل کردن دسته pc به بازی A way out 5 ماه 1 هفته ago #6

• آواتار yousef
  • yousef
  • آفلاین
  • 1397 دی
  • 11
  • 3
  • 2

قاسم خان من میخواهم با دسته بازی کنم عکسشم بالا گذاشتم بالاخره میتونم یا نه؟؟؟؟ لطفا زود تر جواب بدین !!!!!

وصل کردن دسته pc به بازی A way out 5 ماه 1 هفته ago #7

• آواتار قاسم ممتاز
  • قاسم ممتاز
  • آنلاين
  • 1391 ارديبهشت
  • 2170
  • 1005
  • 1094
  • Sir-Ghas
  • 48

دوست عزیزم اول این موضوع رو مد نظر داشته باشید که a Way out فقط بصورت 2 نفره قابل بازی هست و اصلا نمی تونید تک نفره اون رو اجرا کنید . مورد دوم اینکه اگر می خواین با دسته و 2 نفره بازی کنید، اونطوری که داخل انجمن های خود بازی گفته شده باید 2 عدد دسته ی مشابه داشته باشید تا هر دو نفر با دسته های مثل هم بازی رو انجام بدن. یعنی نمیشه یک نفر از کیبرد و یک نفر از دسته استفاده کنه

وصل کردن دسته pc به بازی A way out 5 ماه 1 هفته ago #8

• آواتار yousef
  • yousef
  • آفلاین
  • 1397 دی
  • 11
  • 3
  • 2

قاسم خان منم هم دوتا دسته دابل دارم عکسشم بالا گذاشتم لینکه او دو تا دستم وصل نمیشه به بازی میخوام بدونم که چجوری وصلش کنم تمام!!!!!چ

وصل کردن دسته pc به بازی A way out 5 ماه 1 هفته ago #9

• آواتار Hani
  • Hani
  • آفلاین
  • 1395 ارديبهشت
  • 47
  • 18
  • 61

سلام
منم دقیقا مشکل شما رو داشتم. کلی سرچ کردم و اینور و اونور زدم تا فهمیدم بازی فقط بعضی دسته های خاص رو شناسایی می کنه . مثلا دسته های رسمی ایکس باکس یا یک سری دسته های لاجیتک و این چیزا رو . تازه با همونا هم کلی فیلم و سیانس داره تا دسته رو بشناسه. کلا برای پشتیبانی از دسته سازنده هاش فاتحه خوندن. یه جاهایی خوندم که میشه با نرم افزارایی مثل xinput دسته رو به بازی شناسوند اما من نتونستم و کل بی خیال شدم.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: قاسم ممتاز, yousef
مدت زمان ساخت صفحه: 0.172 ثانیه