موضوع: آیا جی تی آی وی برای اندروید منتشر شده است ؟

آیا جی تی آی وی برای اندروید منتشر شده است ؟ 5 ماه 4 روز قبل #1

• آواتار علیرضا مطهری
  • علیرضا مطهری
  • آفلاین
  • 1397 دی
  • 1
  • 1

• امتياز: 0
با سلام و عرض ادب خدمت کاربران عزیز بازی مگ . من چند روز پیش درحال چرخ زدن توی وب بودم که به بازی جی تی آی وی برای اندروید برخورد کردم ! آیا این بازی واقعا برای اندروید منتشر میشه ؟ آدرس سایتش هم ...
آخرين ويرايش: 5 ماه 4 روز ago توسط قاسم ممتاز.
مدير دسترسي عمومي براي نوشتن را غيرفعال كرده است.

آیا جی تی آی وی برای اندروید منتشر شده است ؟ 5 ماه 4 روز ago #2

• آواتار قاسم ممتاز
  • قاسم ممتاز
  • آنلاين
  • 1391 ارديبهشت
  • 2170
  • 1005
  • 1094
  • Sir-Ghas
  • 48

• امتياز: 8
سلام بر شما جناب مطهری.
لینک دهی به سایت های فارسی زبان داخل انجمن ممنوع هست و برای همین پیامتون ویرایش شد. ازتون عذرخواهی می کنم و امیدوارم که در آینده رعایت کنید. در رابطه با موضوعی که مطرح کردید هم خیر دوست عزیز. هنوز منتشر نشده و سایتها متاسفانه سعی دارن تا با توجه به محبوبیت این بازی و جستجوی زیادی که برای نسخه ی موبایل این بازی در وبب انجام میشه، سهمی از این کاربر و جستجو داشته باشن و به همین دلیل مخاطب رو به مسیری که واقعیت نداره هدایت می کنن
دقت کردین بعضی از استودیوهای بازی‌سازی هر چیزی بسازن عالیه ! بعنوان مثال ناتی داگ و راک استار از این دست استودیوها هستن. اگر تابحال سری آنچارتد رو تجربه نکردید یا وارد دنیای GTA نشدید همین الان به سراغشون برید. حتی 1 ثانیه تاخیر هم جایز نیست. بدون تولیدات این دو استودیو، دنیای...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: علیرضا مطهری

آیا جی تی آی وی برای اندروید منتشر شده است ؟ 3 روز 4 ساعت ago #3

• آواتار Parsa
  • Parsa
  • آفلاین
  • 1397 خرداد
  • 1
  • 1

• امتياز: 0
خیر این بازی برای سیستم عامل اندروید منتشر نشده است و تنها بازی Rockstar که برای اندروید منتشر شده است بازی Grand Theit Auto San Andreas است
كاربر(ان) زير تشكر كردند: قاسم ممتاز
مدت زمان ساخت صفحه: 0.114 ثانیه