موضوع: مشکل در euro truck simulator 2

مشکل در euro truck simulator 2 9 ماه 3 روز قبل #1

• آواتار mohammad reza
  • mohammad reza
  • آفلاین
  • 1397 آذر
  • 2
  • 1
  • 1

• امتياز: 0
سلام خدمت دوستان عزیز...
من یه مشکل جدی دارم توی بازی euro truck simulator 2 ورژن 1.33 (اخرین ورژن)
من این بازی رو نصب کردم و به درستی هم اجرا شد و بدون مشکل بازی کردم تا 1 روز بعد از 1روز من خواستم وارد بازی شم روی بازی کلیک کردم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد و هیچ اروری هم نداد و بازی باز نشد برای من...
لاگ سیستم رو خوندم نوشته بود مشکل از فایل kernalbase.dll هستش هر چقدر سرچ کردم توی گوگل چیزی پیدا نکردم حتی فایل dll رو هم دانلود و نصب کردم دوبازه اما مشکلم بر طرف نشد...
با پشتیبانی مایکروسافت صحبت کردم گفت به خاطر کرک بازی هستش و دسترسی شما به بازی بسته شده...
من بازی رو با 3 ورژن مختلف نصب و پاک کردم یعنی نسخه های فیت گرل کدکس و qoob هیچ کدوم جواب نداد ولی ورژن قبلی این بازی یعنی 1.32 به راحتی اجرا میشه و من هیچ مشکلی توش ندارم حتی امریکن تراک هم اجرا میشه نسخه ی 1.32 ولی این رو هر کاری کردم درست نشد...
خواهشا اگه کسی چیزی میذونه بهم بگه...تمام سیو هام میپره اینجوری :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
مدير دسترسي عمومي براي نوشتن را غيرفعال كرده است.

مشکل در euro truck simulator 2 9 ماه 3 روز ago #2

• آواتار قاسم ممتاز
  • قاسم ممتاز
  • آنلاين
  • 1391 ارديبهشت
  • 2189
  • 1008
  • 1107
  • Sir-Ghas
  • 48

• امتياز: 8
سلام بر شما
من مشکل مشابهی با یک نرم افزار داشتم و دقیقا همه جا رو زیر و رو کردم اما نتیجه حاصل نشد. نتیجه گیری نهایی این بود که مورد عدم دسترسی یا بلاک شدن بازی بر روی فایل های رجیستری ویندوزتون نشسته و با پاک و نصب کردن هم نمی تونید روی اون کد ثبت شده تغییری ایجاد کنید . راه حل ساده و تقریبا مطمئن این هست که از روی سیو بازیتون بک آپ تهیه کنید و ویندوز عوض کنید و بعد بازی رو نصب کنید و سیوتون رو دوباره به محل مورد نظر منتقل کنید .یادتون هم باشه که دسترسی بازی به اینترنت رو با فایروال یا آنتی ویروس ببندید
دقت کردین بعضی از استودیوهای بازی‌سازی هر چیزی بسازن عالیه ! بعنوان مثال ناتی داگ و راک استار از این دست استودیوها هستن. اگر تابحال سری آنچارتد رو تجربه نکردید یا وارد دنیای GTA نشدید همین الان به سراغشون برید. حتی 1 ثانیه تاخیر هم جایز نیست. بدون تولیدات این دو استودیو، دنیای...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mohammad reza

مشکل در euro truck simulator 2 9 ماه 3 روز ago #3

• آواتار mohammad reza
  • mohammad reza
  • آفلاین
  • 1397 آذر
  • 2
  • 1
  • 1

ممنون از راهنماییتون ولی خوب ویندوز عوض کردن هم کلی دردسر داره...مجبورم با همون ورژن قبلیه بازی کنم تا ورژن جدید بیاد...تشکر
كاربر(ان) زير تشكر كردند: قاسم ممتاز

مشکل در euro truck simulator 2 9 ماه 3 روز ago #4

• آواتار قاسم ممتاز
  • قاسم ممتاز
  • آنلاين
  • 1391 ارديبهشت
  • 2189
  • 1008
  • 1107
  • Sir-Ghas
  • 48

• امتياز: 8
اره دیگه دردسرای زیادی داره. موفق باشید
دقت کردین بعضی از استودیوهای بازی‌سازی هر چیزی بسازن عالیه ! بعنوان مثال ناتی داگ و راک استار از این دست استودیوها هستن. اگر تابحال سری آنچارتد رو تجربه نکردید یا وارد دنیای GTA نشدید همین الان به سراغشون برید. حتی 1 ثانیه تاخیر هم جایز نیست. بدون تولیدات این دو استودیو، دنیای...

مشکل در euro truck simulator 2 2 ماه 6 روز ago #5

• آواتار سهیل محمدی
  • سهیل محمدی
  • آفلاین
  • 1398 تیر
  • 1
  • 1

سلام دوست عزیز خودتون رو انقدر اذیت نکنید
به درایو c برید
به قسمت یوزرز برید
به قسمت پابلیس برید
به قسمت پابلیس داکیومنت برید و پوشه استیم را حذف کنید
فکر کنم با این کار سیو هاتون میپره ولی مطمعن نیستم
آخرين ويرايش: 2 ماه 6 روز ago توسط سهیل محمدی. دليل: مطلب جدید
كاربر(ان) زير تشكر كردند: قاسم ممتاز
مدت زمان ساخت صفحه: 0.123 ثانیه