موضوع: راهنمایی در مورد انتخاب گیم

راهنمایی در مورد انتخاب گیم 4 ماه 6 روز قبل #1

• آواتار hamed
  • hamed
  • آفلاین
  • 1396 آذر
  • 2
  • 1
  • 1

• امتياز: 0
سلام اگر امکان داره میخواستم راهنمای کنید یه گیم با شرایطی که میگم انتخاب کنم .
نظرم روی سری بازی های متال گیر هستش .متال گیر 1 رو تو پلی استیشن بازی کردم

و چند سال بعدش هم رفتم متال گیر ( son of liberety رو برا کامپیوتر گرفتم ولی نمیدونم اشکال از گیم بود یا سیستم من ایراد داشت چون تصویر مه آلود و بی کیفیت بود . فکر کنم اون موقع هم همین سوال رو تو یکی از فروم ها پرسیدم گفتن چون از پلی استیشن ریلایز شده اینطوریه!! حالا نمیدونم واقعا همینطور بود یا که نه !الله اعلم!
خلاصه الان میخوام یه بای تو سبک متال گیر بازی کنم .مشخصات سیستمم هم اینه

راستش دیگه جوان نیستم برم دنبال بازیهایی مثل GOd OF WAR یعنی میخوام یه خورده اکشن دیوانه وارش کم باشه.
میخواستم ببینم متال گیر سه با توجه به سیستمم انتخاب مناسبی هست یا نه و در کنار اون آیا این گیم برای PC (مخصوص PC)ریلایز شده یا نه چون تو قضیه متال گیر son of liberety گفتم که رسما تصویر مه داشت و اصلا دیده نمیشد و نمیتونستی بازی کنی .
یه مود دیگه هم اینه که بشه با جو استیک بازیش کرد .
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.
آخرين ويرايش: 4 ماه 6 روز ago توسط قاسم ممتاز.
مدير دسترسي عمومي براي نوشتن را غيرفعال كرده است.

راهنمایی در مورد انتخاب گیم 4 ماه 6 روز ago #2

• آواتار قاسم ممتاز
  • قاسم ممتاز
  • آنلاين
  • 1391 ارديبهشت
  • 1953
  • 905
  • 938
  • Sir-Ghas
  • 48

• امتياز: 5
سلام بر شما دوست گرامی
باید عرض کنم که بازی متال گیر 3 هم فقط برای PS2 عرضه شده و نسخه ای که روی کامپیوتر در بازار وجود داره احتمالا از طریق شبیه ساز بازی رو اجرا می کنه . به عبارت دیگه اینکه احتمال وجود مشکلاتی که در گذشته با نسخه ی قبلی بازی داشتید روی شماره ی سوم هم وجود داره.
در رابطه با بازی های مشابه متال گیر، می تونید بسراغ بازی های سری Splinter Cell برید که از نظر سبک بازی بی شباهت به متال گیر نیست و گرافیک قابل قبولی هم دارن. از طرفی سخت افزاری که برای بازی از اون استفاده می کنید برای بازی های روز قابل استفاده نیست. بازی های روز، برای کنترلر های نسل هفتم و هشتم کاملا بهینه هستن اما بازی های قدیمی ممکنه برای استفاده با دسته یک مقدار براتون ایجاد دردسر کنن. داخل وبسایت خودمون در زیر منوی بازی ها، به قسمت بازی های Xbox 360 مراجعه کنید . برای هر بازی توضیح و عکس قرار داده شده . یک لیست انتخاب کنید و اون رو اینجا مطرح کنید تا در مورد لیست انتخابیتون تبادل نظر کنیم . اینطور فکر می کنم سریعتر به نتیجه برسید
دقت کردین بعضی از استودیوهای بازی‌سازی هر چیزی بسازن عالیه ! بعنوان مثال ناتی داگ و راک استار از این دست استودیوها هستن. اگر تابحال سری آنچارتد رو تجربه نکردید یا وارد دنیای GTA نشدید همین الان به سراغشون برید. حتی 1 ثانیه تاخیر هم جایز نیست. بدون تولیدات این دو استودیو، دنیای...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: hamed

راهنمایی در مورد انتخاب گیم 4 ماه 6 روز ago #3

• آواتار hamed
  • hamed
  • آفلاین
  • 1396 آذر
  • 2
  • 1
  • 1

ممنون دوست عزیز خیلی ممنون.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: قاسم ممتاز

راهنمایی در مورد انتخاب گیم 3 ماه 1 هفته ago #4

• آواتار یوسف
  • یوسف
  • آفلاین
  • 1396 دی
  • 2
  • 1

سلام یه سوال داشتم در رابطه با اینکه رزیدنت اویل 7 دو تا دی ال سی بازی نات هیرو و اند اف زویی برای کامپیوتر نمیاد نه الکی منتظر نمونم؟

راهنمایی در مورد انتخاب گیم 3 ماه 1 هفته ago #5

• آواتار قاسم ممتاز
  • قاسم ممتاز
  • آنلاين
  • 1391 ارديبهشت
  • 1953
  • 905
  • 938
  • Sir-Ghas
  • 48

سلام
چرا برای PC هم عرضه شده . اگر به فروشگاه استیم برید می بینید که نسخه ی گلد ادیشن بازی که این دو DLC رو هم شامل می شه برای خرید موجوده
دقت کردین بعضی از استودیوهای بازی‌سازی هر چیزی بسازن عالیه ! بعنوان مثال ناتی داگ و راک استار از این دست استودیوها هستن. اگر تابحال سری آنچارتد رو تجربه نکردید یا وارد دنیای GTA نشدید همین الان به سراغشون برید. حتی 1 ثانیه تاخیر هم جایز نیست. بدون تولیدات این دو استودیو، دنیای...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: یوسف

راهنمایی در مورد انتخاب گیم 3 ماه 6 روز ago #6

• آواتار یوسف
  • یوسف
  • آفلاین
  • 1396 دی
  • 2
  • 1

پس یعنی رایگانش وجود نداره درسته؟

راهنمایی در مورد انتخاب گیم 3 ماه 5 روز ago #7

• آواتار قاسم ممتاز
  • قاسم ممتاز
  • آنلاين
  • 1391 ارديبهشت
  • 1953
  • 905
  • 938
  • Sir-Ghas
  • 48

فعلا نسخه ی کرک شده عرضه نشده
مدت زمان ساخت صفحه: 0.163 ثانیه