موضوع: کمک برای خرید پلی استیشن 4

کمک برای خرید پلی استیشن 4 7 ماه 5 روز قبل #1

• آواتار sam
  • sam
  • آفلاین
  • 1397 آبان
  • 1

• امتياز: 0
سلام و عرض خسته نباشین خدمت همه دوستان عزیز
خیلی وقته تصمیم گرفتیم برای برادرم یه پلی استیشن ۴ بخریم ولی از بد روزگار قیمتش خیلی بالاس و من نمیتونم این جنس تهیه کنم چون قیمتایی که از بازار گرفتم فضایی و پرته اختلاف قیمتایی که دستم اومده خیلی چشم گیر بوده و من احساس کردم درباره خرید مورد نیاز برادرم حتما قبل خرید یه مشاوره انجام بدم که دلالای توی بازار سرم کلاه نذارن
و اینکه خیلیا حرف از گارانتی میزدن گارانتی رو این پلی استیشن ۴ واقعی ؟؟؟؟ چون من فکر میکردم هیچ پلی استیشنی گارانتی نداره
لطفا راهنماییم کنین بتونم خریدم زودتر انجام بدم مچکر و سپاس فراوان
مدير دسترسي عمومي براي نوشتن را غيرفعال كرده است.

کمک برای خرید پلی استیشن 4 7 ماه 5 روز ago #2

• آواتار قاسم ممتاز
  • قاسم ممتاز
  • آنلاين
  • 1391 ارديبهشت
  • 2170
  • 1005
  • 1094
  • Sir-Ghas
  • 48

• امتياز: 8
سلام بر شما دوست عزیز
خدمتتون عارضم که اول بفرمایید برادرتون چند سالشون هست؟
اینکه قصد دارید بازی ها رو به چه صورت تهیه کنید؟
اینکه بازی های انحصاری چقدر در تصمیم گیری شما تاثیرگذار هستن
چرا به Xbox One فکر نمی کنید و ...
در مورد گارانتی شرکت هایی هستن که اینکار رو انجام میدن . اما این رو مد نظر داشته باشید که چه شرکت هایی که چندین ساله در این زمینه فعالیت می کنن و چه شرکت هایی که تازه در زمینه ی گارانتی فعالیت می کنن، در گیر موضوع بالا رفتن قیمت ها و کمبود کالا در کشور هستن. موضوعی که روی خدماتشون تاثیر می گذاره و ممکنه نسبت به قبل برای ارائه ی خدمات خیلی سخت گیر تر شده باشن. خیلی سختگیرتر :)
دقت کردین بعضی از استودیوهای بازی‌سازی هر چیزی بسازن عالیه ! بعنوان مثال ناتی داگ و راک استار از این دست استودیوها هستن. اگر تابحال سری آنچارتد رو تجربه نکردید یا وارد دنیای GTA نشدید همین الان به سراغشون برید. حتی 1 ثانیه تاخیر هم جایز نیست. بدون تولیدات این دو استودیو، دنیای...
مدير دسترسي عمومي براي نوشتن را غيرفعال كرده است.
مدت زمان ساخت صفحه: 0.117 ثانیه