موضوع: بازی xbox 360 jtag

بازی xbox 360 jtag 1 سال 1 هفته قبل #1

• آواتار mr.mehran
  • mr.mehran
  • آفلاین
  • 1396 بهمن
  • 5

• امتياز: 0
سلام خسته نباشید
جناب من معمولا بازی هایی که برای ایکس باکس جیتگ دانلود می کردم فایله اصلیش یه کد بود که اونو با xex menu میریختم تو ایسک باکس
ولی الان چهار پنجتا بازی دانلود کردم که فرمتشون jtag هست ولی تک فایل نیست سه هچهارتا فایله با سه چهاررتا ایمیج که معمولا یکی از این ایمیجا default.xbe یا default.xex هستش یه بازی هم دانلود کردم که نوشته بود برای ایکس باکس کلاسیک بوده و تبدیل شده و اونم نفهمیدم باید چی کارش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
مدير دسترسي عمومي براي نوشتن را غيرفعال كرده است.

بازی xbox 360 jtag 1 سال 1 هفته ago #2

• آواتار Reza Maleki
  • Reza Maleki
  • آفلاین
  • 1391 ارديبهشت
  • 255
  • 194
  • 129
  • MBEMPIREir
  • 55

• امتياز: 2
سلام
برای بازی هایی با این فرمت ، باید اونها رو از طریق نرم افزار xexmenu و یا freestyle dash اجرا کنید . یعنی وارد نرم افزار xexmenu بشید و فایل default.xex رو اجرا کنید .

بازی xbox 360 jtag 1 سال 1 هفته ago #3

• آواتار mr.mehran
  • mr.mehran
  • آفلاین
  • 1396 بهمن
  • 5

با نرم افزار xex menu روی default xex زدم یهو صفحه تغییر کرد ارم xbox 360 اومد به صورت زبدر مانند بعد یه ارور داد پرید بیرون نمی دونم باید چی کار کنم

بازی xbox 360 jtag 1 سال 1 هفته ago #4

• آواتار قاسم ممتاز
  • قاسم ممتاز
  • آنلاين
  • 1391 ارديبهشت
  • 2121
  • 995
  • 1056
  • Sir-Ghas
  • 48

• امتياز: 8
میتونید از پیغام خطایی که میگیرید و فرمت بازی هاتون عکس بگیرید و اینجا ارسال کنید ؟
گیمی که سعی در اجرای اون دارید مربوط به ایکس باکس اورجینال هست یا ایکس باکس 360 ؟
دقت کردین بعضی از استودیوهای بازی‌سازی هر چیزی بسازن عالیه ! بعنوان مثال ناتی داگ و راک استار از این دست استودیوها هستن. اگر تابحال سری آنچارتد رو تجربه نکردید یا وارد دنیای GTA نشدید همین الان به سراغشون برید. حتی 1 ثانیه تاخیر هم جایز نیست. بدون تولیدات این دو استودیو، دنیای...

بازی xbox 360 jtag 1 سال 1 هفته ago #5

• آواتار mr.mehran
  • mr.mehran
  • آفلاین
  • 1396 بهمن
  • 5

اروری که بازی میده مربوط به ایکس باکس اورجینال هستش.میشه کاریش کرد؟

بازی xbox 360 jtag 1 سال 1 هفته ago #6

• آواتار قاسم ممتاز
  • قاسم ممتاز
  • آنلاين
  • 1391 ارديبهشت
  • 2121
  • 995
  • 1056
  • Sir-Ghas
  • 48

برای اجرای بازی های ایکس باکس اورجینال، باید آپدیتی تحت عنوان Xbox Backward Compatiblity رو روی دستگاهتون نصب کنید . این آپدیت یک پارتیشن جدید تحت نام HDDX روی هارد داخلی دستگاهتون ایجاد میکنه که برای اجرای بازی های ایکس باکس اورجینال به این پارتیشن و البته فایلهایی که آپدیت در این پارتیشن کپی می کنه نیازه
دقت کردین بعضی از استودیوهای بازی‌سازی هر چیزی بسازن عالیه ! بعنوان مثال ناتی داگ و راک استار از این دست استودیوها هستن. اگر تابحال سری آنچارتد رو تجربه نکردید یا وارد دنیای GTA نشدید همین الان به سراغشون برید. حتی 1 ثانیه تاخیر هم جایز نیست. بدون تولیدات این دو استودیو، دنیای...

بازی xbox 360 jtag 1 سال 1 هفته ago #7

• آواتار mr.mehran
  • mr.mehran
  • آفلاین
  • 1396 بهمن
  • 5

چطوری این اپدیتو تهیه و نصب کنم و hddx که داخل برنامه ی xex menu وجود داره هم می تونه همین کارو بکنه؟
بعد این اپدیتو که انجام بدم باعث نمیشه چیزی تو دستگاه فرق کنه یا قدیمی تر بشه یا دچار مشکل بشه؟
آخرين ويرايش: 1 سال 1 هفته ago توسط mr.mehran.

بازی xbox 360 jtag 1 سال 1 هفته ago #8

• آواتار قاسم ممتاز
  • قاسم ممتاز
  • آنلاين
  • 1391 ارديبهشت
  • 2121
  • 995
  • 1056
  • Sir-Ghas
  • 48

باید داخل گوگل برای پیدا کردن آپدیت جستجو کنید .
الان پوشه ی hddx که داخل هاردتون هست قابل دسترسی نیست . یعنی نمی تونید روی اون چیزی نصب کنید، آپدیت Xbox Backwardcompatiblity بهتون این قابلیت رو میده که به این پارتیشن دسترسی داشته باشید و فایل های مورد نیاز رو نصب کنید .
نه اگر درست انجام بشه، مشکلی ایجاد نمی کنه . اگر پکیج رو پیدا نکردید به من پیغام خصوصی بدید تا کمکتون کنم

بازی xbox 360 jtag 2 هفته 18 ساعت ago #9

• آواتار Hasan
  • Hasan
  • آفلاین
  • 1397 اسفند
  • 1

ببخشید من تازه دسگاهمو jtag کردم اگه بخوام بازی دانلود کنم برای دسگاهم از اینترنت باید چه فرمتی داشته باشه و اگه نداشت چیکار باید بکنم ممنون

بازی xbox 360 jtag 2 هفته 2 ساعت ago #10

• آواتار قاسم ممتاز
  • قاسم ممتاز
  • آنلاين
  • 1391 ارديبهشت
  • 2121
  • 995
  • 1056
  • Sir-Ghas
  • 48

سلام . فرمت استاندارد بازی ها که ISO هست اما ممکنه محتوای آماده شده برای JTAG رو هم پیدا کنید. البته شاید بهتر باشه دردسر دانلود و نصب و مشکلات احتمالی رو نکشید و به مراکزی که اینکار رو انجام میدن و روی دستگاه های جیتگ بازی نصب می کنن مراجعه کنید

بازی xbox 360 jtag 1 هفته 17 ساعت ago #11

• آواتار رضا
  • رضا
  • آفلاین
  • 1397 اسفند
  • 2

سلام. بازی هایی که فایل اون فقط یک کده و xex نداره رو چطوری میشه توی لیست بازی های freestyle اضافه کرد؟؟

بازی xbox 360 jtag 1 هفته 4 ساعت ago #12

• آواتار قاسم ممتاز
  • قاسم ممتاز
  • آنلاين
  • 1391 ارديبهشت
  • 2121
  • 995
  • 1056
  • Sir-Ghas
  • 48

اگر بتونید بازی رو از داخل xexmenu پیدا و اجرا کنید و اگر باقی بازی ها رو تونستید به فری استایل اضافه کنید، بازی مورد نظرتون هم به لیست اضافه شده فقط باید داخل سرفصل های دیگه رو هم بگردید. این رو هم مد نظر داشته باشید که تعداد کمی از بازی ها اصلا داخل لیست فری استایل نمایش داده نمیشن و باید با فایل منیجر اونها رو پیدا و اجرا کنید
مدت زمان ساخت صفحه: 0.199 ثانیه