تعرفه تبلیغات

" مطمئنا تا به حال بخش تبلیغات در وبسایت های مختلف را دیده اید و توضیحات مربوط به مزیت های تبلیغ در محیط وب را خوانده اید پس وقت شما را با این سخنان نمی‌گیریم"

بازی‌مگ بعنوان یکی از رسانه‌های معتبر در حوزه‌ی بازی‌های ویدیویی و سرگرمی‌های خانگی با تولید محتوای درجه اول و روزانه، ورودی قابل توجه از موتورهای جستجو، کاربران ارزشمند و متعهد و رتبه‌ی مناسب و در حال پیشرفت در وبسایت آلکسا می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای تبلیغ محصولات و تارنمای شما عزیزانی باشد که بدنبال پیشرفت هستید. تنوع تبلیغات در بازی‌مگ می‌تواند دایره‌ی انتخاب شما عزیزان را برای در نظر گرفتن بهترین گزینه‌ی تبلیغاتی افزایش دهد تا بهترین بازدهی را از هزینه‌ی پرداختی، کسب کنید.

تبلیغات بنری: 

Bazimag Advertise Panels Thumbنمای کلی تبلیغات بنری در وبسایت بازی‌مگ

 

توجه: مستطیل‌های آبی رنگ، فضای تبلیغات بنری در وبسایت هستند.

توجه 2: بجز تبلیغات ریپورتاژ آگهی و بعضی پلن‌های تبلیغات متنی، باقی لینک‌ها تنها بصورت «نوفالو» داخل سایت درج خواهند شد.

انواع تبلیغات بنری در وبسایت بازی‌مگ، نحوه‌ی نمایش، محل قرار گیری و تعرفه‌ی مربوط به هر کدام به قرار زیر است:


بنر تبلیغاتی T


بنر T: بزرگترین سایز بنر موجود در پلن‌های تبلیغاتی وبسایت بازی‌مگ با ابعاد 800 در 130 پیکسل. حجم این بنر نباید از 130 کیلو بایت بیشتر باشد. این بنر بنا به درخواست تبلیغ دهنده می‌تواند تنها در صفحه‌ی اصلی، تنها در منوی بازی‌ها و یا در تمام صفحات سایت و منوها نمایش داده شود.

محل قرار گیری: بالای سایت، کنار لوگو

تعرفه:

 • نمایش تنها در صفحه‌ی اصلی: 750 هزارتومان
 • نمایش تنها در منوی بازی‌ها و زیر منوهای این بخش: 650 هزارتومان
 • نمایش در تمام صفحات سایت: یک میلیون و سیصد هزار تومان

توجه 3: طرح بنر به درخواست سفارش دهنده تنها یک بار در ماه قابل تغییر خواهد بود. تغییر آدرس لینک شده به بنر پس از تکمیل سفارش امکان پذیر نخواهد بود.


بنرهای تبلیغاتی A1، A2 و A3:


بنرهای A1، A2 و A3: بنرهای عریض با اندازه ی ماکزیموم 510 در 75 پیکسل. حجم این بنرها از 80 کیلوبایت نباید بیشتر باشد. در این پلن تبلیغاتی امکان درج 2 بنر مختلف با اندازه‌ی ذکر شده و یا یک بنر عریض (A3) با اندازه‌ی 1080 در 75 پیکسل وجود دارد. توجه داشته باشید که برای سفارش بنر 1080 در 75 پیکسل (A3)، باید هر دو بنر A1 و A2 برای سفارش موجود باشند. سایز این بنر نباید از 130 کیلو بایت بیشتر باشد.

محل قرار گیری: زیر اسلاید شو در صفحه‌ی اصلی

تعرفه:

 • بنرهای A1 و A2 هرکدام 450 هزار تومان برای هر ماه
 • بنر A3 مبلغ 850 هزار تومان برای هر ماه

بنرهای تبلیغاتی S1، S2 و S3:


بنرهای S1، S2 و S3: موارد S1 و S2، بنرهای عمودی با ابعاد 120 در 240 پیکسل هستند. حجم این بنرها نباید از 70 کیلو باید بیشتر باشد. بنر S3 مربع شکل با ابعاد 260 در 260 پیکسل است. ابعاد این بنر از 120 کیلوبایت نباید بیشتر باشد.

محل قرار گیری: بنرهای S1 و S2، ستون سمت چپ، تنها در صفحه‌ی اصلی. بنر S3 ستون سمت چپ با ویژگی فوق العاده‌ی نمایش در تمام صفحات سایت.

تعرفه:

 • بنرهای S1 و S2 هرکدام مبلغ 500 هزار تومان برای یک ماه
 • بنر S3 مبلغ 750 هزار تومان برای یک ماه

بنرهای تبلیغاتی B1، B2 و B3:


بنرهای B1، B2 و B3: بنرهای عریض با سایز ماکزیموم 728 در 90 پیکسل. حجم این بنرها از 90 پیکسل نباید بیشتر باشد.

محل قرار گیری:

 • بنر B1، در صفحه‌ی اصلی، بالای بخش آخرین مطالب سایت و زیر بخش مربوط به کادر آخرین بازی‌های دایرکتوری بازی. این بنر تنها در صفحه‌ی اصلی نمایش داده می‌شود.
 • بنر B2، پس از آخرین مطلب مربوط به آخرین ارسال‌های سایت در صفحه‌ی اصلی بعد از شماره بندی صفحات و بالای مطالب مربوط به آخرین مقالات و آخرین نقدهای فیلم و سریال. این بنر تنها در صفحه‌ی اصلی نمایش داده می‌شود.
 • بنر B3، در بخش اخبار، در زمان نمایش یک خبر بطور مستقل، در انتهای خبر، بعد از تصاویر مربوط به موارد مشابه و بالای کادر مربوط به درج نظرات. این بنر تنها در مطالب مربوط به بخش اخبار و زیرمنوهای این بخش نمایش داده می‌شود.

تعرفه:

 • بنر B1، مبلغ 750 هزارتومان برای هر ماه
 • بنر B2، مبلغ 550 هزارتومان برای هر ماه
 • بنر B3، مبلغ 600 هزارتومان برای هر ماه

 ریپورتاژ آگهی

این نوع از تبلیغات بواسطه‌ی حذف نشدن از سایت، می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای دوستانی باشد که قصد بهبود رتبه‌ی سئو و همچنین معرفی یک خدمت، نمایش یک محصول و یا اعلام یک خبر مهم به گستره‌ی بزرگی از مخاطبین را دارند. تعرفه‌ی تبلیغات ریورتاژ در بازی‌مگ و ویژگی هر پلن به قرار زیر است :

نکته: هر ریپورتاژ آگهی با 2 تا 3 تصویر (یک تصویر شاخص و 2 تصویر انتخابی در متن) و 3 لینک خارجی (فالو) منتشر می‌شود.

پلن 1: ارسال در بخش ریپورتاژ آگهی، بدون تاریخ انقضا، نمایش در صفحه‌ی اصلی و پایین رفتن در صورت ارسال مطلب جدید در سایت
پلن 2: تمام خصوصیات پلن اول بهمراه ویژه بودن مطلب جهت نمایش با تصویر بزرگتر در بین باقی مطالب جهت جذب بیشتر مخاطب
پلن 3: تمام خصوصیات پلن اول و دوم، بهمراه درج برای مدت 24 ساعت در اسلاید شو سایت
پلن 4: تمام خصوصیات پلن اول و دوم و سوم بهمراه پیاده سازی آیتم اسکوپینگ و استراکچر دیتا جهت نمایش مطلب در نتایج گوگل بهمراه ستاره و نمایش نام نویسنده

نکته: تمامی پلن‌های ریپورتاژ بالا امکان یک بار آپ شدن (نمایش مجدد بعنوان اولین مطلب در صفحه‌ی اصلی) را به صورت رایگان خواهند داشت.

تعرفه:
پلن 1: 750 هزار تومان
پلن 2: 800 هزار تومان
پلن 3: 850 هزار تومان
پلن 4: 950 هزار تومان


تبلیغات متنی:

برای سفارش تبلیغات متنی از پنل وبسایت بازی مگ در رسانه ی Triboon(dot)net استفاده نمایید


برای سفارش تبلیغات می‌توانید از طریق ارسال ایمیل به نشانی:

Admin(@)Bazimag(dot)com

تماس با شماره‌ی: 

051-37650323

و شماره تماس 09155229694 در پیام‌رسان تلگرام اقدام کنید.

توجه 4: موسسات و شرکت‌های تبلیغاتی مشمول 15درصد تخفیف همکاری مستمر برروی تمام پلان‌های فوق می‌شوند.

توجه 5: از پذیرش تبلیغات مربوط به وبسایت‌های تورنت، سایت‌های فروش ممبر تلگرام و اینستاگرام، سایت های فیشینگ، وبسایت‌های اسپم، سایت‌های مخالف شئونات اسلامی، وبسایت‌های مربوط به خط فکرهای سیاسی، سایت‌های فعال در حوزه‌ی کاری مشابه بازی‌مگ و مواردی از این دست معذوریم.

توجه 6: بنرهای با فرمت flv داخل سایت قرار نخواهند گرفت. فرمت‌های استاندارد برای ارسال بنرها عبارتند از : PNG، JPG، JPEG، GIF

توجه 7: طراحی بنرها باید بصورت استاندارد انجام شده باشد. از پذیرش بنرهای فلش، بنرهای با تصاویر آزار دهنده و بنرهای بی کیفیت برای درج در جایگاه‌های تبلیغاتی معذوریم. 

توجه 8: بنا به سفارش تبلیغ دهندگان، امکان طراحی بنرهای تبلیغاتی با اخذ هزینه توسط بازی‌مگ وجود دارد. 

آخرین بروز رسانی: شهریور 1402