قوانین

با سپاس از حسن انتخاب شما کاربر فهیم از عضویت در bazimag به عنوان محلی برای بحث ، گفتگو و پیشرفت سطح علمیتان در رابطه با بازی های رایانه ای ، سخت افزار های بازی و موارد مرتبط ، رعایت موارد ذیل باعث ایجاد محیطی مناسب و درخور شما عزیزان در این تارنما خواهد شد . صمیمانه از توجه شما عزیزان سپاسگزاریم .
قوانین Bazimag از قرار زیر هستند :
1.    ارسال مطالب مرتبط با دین، سیاست، مذهب، مقدسات و مسائل مربوطه در هر نوع و روش آن در صورت مشاهده ، مطلب فوراً حذف و دسترسی شخص خاطی قطع خواهد شد. به دوستانتان و سایر کاربران احترام بگذارید و هرگز از الفاظ نادرست ، درشت و ناسزا در نوشته هایتان استفاده ننمائید . با منطق با دوستانتان به بحث و گفتگو بنشینید و از هر گونه توهین به یک شخص و یا بازی پرهیز کنید . در صورت مشاهده ی تخلفی در این رابطه ابتدا مطلب حذف شده و در صورت تکرار این موضوع دسترسی فرد خاطی از وبسایت بازی مگ قطع خواهد شد .

2.    نام کاربریتان را با دقت انتخاب نمائید .نام کاربری شما شناسه ی شما در این جامعه ی مجازیست ، لذا از انتخاب نام های نامناسب ، نام هائی که از الفاظ نادرست و زننده در آنها استفاده شده ، نام های کاربری نزدیک به نام مدیران سایت و مواردی از این قبیل بپرهیزید . این موارد در صورت مشاهده باعث حذف کاربر و قطع دسترسی وی به سایت خواهد شد . همچنین از ثبت چند نام کاربری مختلف بپرهیزید .
3.    Bazimag تشکیل شده از دوستانی است که به بازی های رایانه ای علاقه مند هستند .
حتما به این موضوع توجه کنید که در این تارنما به بحث پیرامون بازی های رایانه ای ، سخت افزار های بازی ، لوازم جانبی و صنعت مربوطه خواهیم پرداخت . از بحث در رابطه با موارد سیاسی ، موارد غیر اخلاقی ، توهین به مقدسات و مواردی از این قبیل که جزو ناهنجاری های اجتماعی به حساب میآیند جدا بپرهیزید . چنانچه موردی مشاهده شود با فرد خاطی برخورد شده و دسترسی وی از سایت بصورت موقت یا دائم قطع خواهد گردید .
4.    قرار دادن تصاویر شخصیت های سیاسی، مذهبی، غیر اخلاقی و برخی نماد ها در آواتار، تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و در صورت مشاهده، تصویر مربوطه حذف و کاربر اخطاری دریافت خواهد کرد. در صورت تکرار دسترسی کاربر قطع خواهد شد.
5.    در صورتی که نسبت به رفتار کاربران اعتراض و یا انتقادی دارید به وسیله پیام خصوصی ‌آنرا خود شخص درمیان بگذارید. چنانچه مشکل مرتفع نشد میتوانید با مدیران و در نهایت با مدیر ارشد سایت مشکل را مطرح نمائید .
6.    در صورتی که دسترسی کاربری به دلیل بی توجهی به قوانین سایت برای مدتی مشخص قطع شود، کاربر خاطی در مدت تحریم حق ایجاد شناسه جدید را نخواهد داشت. اگر در این مدت کاربر اقدام به عضویت مجدد در سایت نماید در صورت مشاهده دسترسی تمامی شناسه های آن کاربر به صورت دائم قطع خواهد شد. کاربر تنها در صورتی می تواند اقدام به عضویت مجدد نماید که شناسه او به صورت دائم مسدود شده باشد.
7.    نظراتی که توسط کاربران در سایت و ارسال میشوند مربوط به خود کاربر بوده و مسئولیت آنها نیز با کاربر است و Bazimag و متعاقباً فروشگاه برادران ممتاز ( ام بی امپایر ) در این زمینه هیچ مسئولیتی را برعهده نخواهد گرفت . البته اگر سایر کاربران به موردی ناشایست برخورد کردند حتما مدیران را از آن اگاه سازند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.
8.    صندوق پیام های خصوصی محلی کاملاً شخصی میباشد، اما در صورت گزارش سایر کاربران مبنی بر سوء استفاده از این قسمت و ارسال هر گونه پیام های دسته جمعی که باعث ایجاد مزاحمت برای دیگر کاربران شود ابتدا به شخص خاطی تذکر و در صورت تکرار دسترسی وی قطع خواهد شد.
9.    کاربران در صورت مشاهده هرگونه سرپیچی از قوانین در پست های ارسال شده ، حتما موضوع را با ناشرین و مدیران سایت مطرح نمایند .
10.    حق حذف ، ویرایش یا انتقال یک نوشته که مغایر قوانین سایت باشد بدون اطلاع قبلی برای مدیران محفوظ است.
11.    هنگام ارسال نظر توجه داشته باشید که در ارتباط با موضوع اصلی آن ، مطلب خود را ارسال کنید.
12.    با توجه به زبان فارسی به عنوان زبان رسمی کشورمان ، کاربران وظیفه دارند که داخل بخش نظرات از زبان فارسی استفاده نمایند و مطلبشان را با فونت فارسی پست کنند . استفاده از روش های معمول در اینترنت از قبیل فینگلیش در این سایت مورد قبول نیست . برای زیباتر شدن محیط بخش نظرات و همچنین احترام به زبان اصلی کشورمان حتما فارسی و با فونت فارسی بنویسید . البته در صورتی که نیاز به نقل یک مطلب خاص داشتید و یا قصد داشتید که به یک جمله ی خاص رجوع کنید میتوانید انگلیسی بنویسید .
13.    هنگام ارسال پیام، درصورتی که قصد بیان و یا پاسخ دادن به چند مطلب را دارید، در صورتی که مطالب به یکدیگر مرتبط باشند آنها را در یک پست ارسال کنید و از ارسال پیام های پشت سر هم خودداری کنید. اگر مطلبی را ارسال کرده اید و بعد از ارسال با مطلب مرتبط جدیدی رو به رو شدید، پیام خود را ویرایش و مطلب جدید را به آن اضافه کنید. اما اگر مدتی از زمان ارسال پیام گذشته و یا مطلب مهم بود آن را جداگانه ارسال کنید.
14.    ارسال هر گونه پیام های تبلیغاتی و تجاری مربوط به سایت ها، بلاگ های شخصی، فروشگاه های اینترنتی و یا شرکت های تجاری در بخش نظرات ممنوع میباشد .نظراتی که مضمون تبلیغاتی به همراه داشته باشند فوراً حذف شده و کاربر ارسال کننده اخطار دریافت خواهد کرد . در صورت تمایل میتوانید از این لینک برای دیدن بخش تبلیغات و همینطور ارتباط با مدیریت استفاده کنید .
15.     کپی کردن مطالب از سایت های فارسی زبان به هر نحو ، با ذکر منبع یا بدون آن ممنوع بوده و در صورت مشاهده ابتدا به کاربر خاطی تذکر داده خواهد شد و در صورت تکرار دسترسی وی قطع خواهد گردید .

16.    در صورت هرگونه تغییر در قوانین ، تغییرات در صفحه اصلی برای اطلاع عموم اعلام خواهند شد.