3.86 از 5

کرایه ی بازی های PS4 , Xbox One ، طرح اشتراک بازی های PS4 , Xbox One

کرایه بازی های PS4 و Xbox One

به نام خدا

آغاز طرح کرایه یا اشتراک بازی های کنسول های نسل هشتم ( Ps4 , Xbox one ) در مشهد

با توجه به بالا گرفتن تب و تاب خرید کنسول های نسل هشتم ( PS4 , Xbox One ) و بالا بودن قیمت بازی های این کنسول ها ، ما در Mb-Empire بر این آمدیم تا طرح کرایه و اشتراک بازی های کنسول های نسل هشتم را برای کاربران و مخاطبان خود راه اندازی نمائیم . امید است که با این طرح شما دوستان بتوانید نسل هشتم را حتی ارزان تر از نسل هفتم تجربه کنید . در ادامه به طور مفصل در رابطه با این طرح و عضویت در آن توضیح میدهیم .

به طور کلی کاربران و مخاطبان قادر خواهند بود به 2 صورت بازی ها را دریافت نمایند :

1 – روش اول کرایه ی بازی ها

در این روش که در حال حاضر در بخش بازی های Psvita در دفتر مرکزی فروشگاه در حال انجام است ، مراجعه کنندگان میتوانند بازی مورد نظرشان را به صورت روزانه و یا هفتگی دریافت نمایند و کرایه ی بازی را به همان صورت روزانه و یا هفتگی پرداخت کنند .

کرایه ی بازی ها برای هر 24 ساعت 5000 تومان و برای هر یک هفته 25000 تومان خواهد بود

اما شرایط و مقررات استفاده از بازی ها در این طرح :

شما دوست گرامی که قصد کرایه ی بازی ها را به صورت روزانه یا هفتگی دارید ، چنانچه هزینه ی کرایه ی بازی را برای یک روز ( 24 ساعت ) پرداخت نمایئد قادر خواهید بود آن بازی خاص را برای یک روز به امانت بگیرید و چنانچه زودتر بازی مورد نظر را به فروشگاه برگردانید و یا بعد از چند ساعت قصد تعویض بازی را داشته باشید هزینه ی پرداختی شما سوخت شده و دوباره باید هزینه ی بازی بعدی را برای یک روز و یا یک هفته بسته به میل خودتان پرداخت نمائید .

همچنین چنانچه بازی را به صورت هفتگی دریافت کنید ( در زمان کرایه ی بازی به صورت هفتگی شما تنها 25 هزار تومان پرداخت خواهید کرد که در این حالت 2 روز برای شما به صورت رایگان محاسبه میشود ) چنانچه بازی را زودتر از زمان یک هفته به فروشگاه برگردانید هزینه ی باقی روزهای هفته به شما پرداخت نخواهد شد . نکته ی بسیار مهم در زمان کرایه ی یک بازی به صورت هفتگی این است که نمیتوانید عنوانی را که به صورت هفتگی دریافت کرده اید در بین هفته تعویض کنید . چنانچه قصد تعویض بازی مورد نظر را داشته باشید روز های باقی مانده تا انتهای هفته ای که شما بازی را کرایه نموده اید سوخت خواهند شد و برای کرایه ی بازی جدید باید هزینه ی جداگانه پرداخت نمائید .

در این طرح باید به نحوی اعتماد فروشگاه Mb-Empire را برای امانت دادن بازی به شما دوستان جلب نمائید . میتوانید از اوراق شناسائی معتبر برای دریافت بازی استفاده نمائید و یا میتوانید مبلغ 200 هزار تومان به عنوان بیعانه در اختیار فروشگاه قرار دهید بسته به عنوانی که قصد اجاره ی آن را دارید مبلغی بین 150 تا 200 هزار تومان از شما بعنوان بیعانه دریافت خواهد شد. بالطبع با اتمام دوران کرایه ی بازی توسط شما و کسر مبلغ کرایه ی بازی ، مبلغ بیعانه به شما باز پرداخت خواهد شد اما چنانچه در این بین به گیمی که امانت برده اید آسیبی وارد شود ، بازی به شما تعلق گرفته و هزینه ی بیعانه به حساب فروشگاه واریز میشود .

2 – طرح اشتراک بازی ها

این روش که برای اولین بار توسط مرکز بازی های رایانه ای Mb-Empire اجرا شده است به شما کمک میکند تا با کمترین هزینه بیشترین تعداد بازی را تجربه کنید .

هزینه ی اشتراک در این طرح 90000 تومان بوده که برای هر ماه دریافت میشود . مبلغ 200000 تومان نیز به عنوان بیعانه از شرکت کنندگان در این طرح دریافت شده که در انتها به آنها باز پرداخت خواهد شد *

اما شرایط این طرح :

شاید شما عزیزان در ابتدا تفاوت این طرح اشتراکی را با طرح کرایه متوجه نشوید اما با توضیحاتی که در ادامه برای شما خواهیم داد تفاوت های اصلی این دو طرح را متوجه خواهید شد .

در طرح اشتراکی شما دوست گرامی و مخاطب عزیز قادر خواهید بود که روزانه هر تعداد بازی که میخواهید دریافت نمائید . منظور از هر تعداد بازی این نیست که در یک بار دریافت به عنوان مثال 3 عنوان مختلف بازی را به امانت بگیرید ، بلکه منظور این است که شما به عنوان مثال یک بازی را امانت برده اید ، در همان روز میتوانید بازی امانت برده را به فروشگاه برگردانده و عنوان دیگری را به امانت بگیرید . این دوستان میتوانند در طی یک ماه هر تعداد بازی را که تمایل دارند از فروشگاه برای هر تعداد روز که مایل هستند به امانت بگیرند اما در هر بار تنها 1 عنوان را میتوانند دریافت کنند . از علاوه بر موردی که عرض شد مزیت دیگر این طرح استفاده از تخفیفی است که در کرایه ی هفتگی بازی دریافت میکردید . به عبارت دیگر شما برای 4 هفته 60000 تومان پرداخت میکنید . یعنی تخفیف کرایه ی هفتگی در محاسبه ی هزینه ی طرح اشتراکی برای رسیدن به مبلغ این طرح دخیل بوده است . همانطور که در طرح کرایه هم ذکر شد ، با اتمام دوره ی یک ماهه ی طرح اشتراکی و عدم تمایل شما به تمدید عضویتتان در این طرح ، مبلغ بیعانه به شما باز پرداخت خواهد شد اما چنانچه در این بین به گیمی که امانت برده اید آسیبی وارد شود ، بازی به شما تعلق گرفته و هزینه ی بیعانه به حساب فروشگاه واریز میشود .

توجه : دوستانی که هر 2 کنسول PS4 و Xbox One را دارا هستند می توانند با پرداخت مبلغ 100000 تومان برای 1 ماه ( 20000 تومان تخفیف ) مشترک بازی های هر 2 کنسول Ps4 و Xbox One شوند .

عناوین موجود در آرشیو بازی ها و اطلاع از موجود بودن بازی مورد نظر شما در فروشگاه :

اینجاست که  بخش بازی های وبسایت بازی مگ با امکان منحصر به فردی که برای شما محیا ساخته است به کمکتان می آید . از منوی بازی ها وارد منوی کنسول مورد نظر خودتان شوید . لیست بازی های موجود در آرشیو Bazimag برای کنسول مورد نظر شما در منوی مربوطه وجود دارد ( تصویر زیر را مشاهده بفرمائید )

توجه داشته باشید که تمامی بازی های لیست شده در آرشیو ما موجود هستند اما ممکن است بازی به سایر کاربران امانت داده شده باشد .

Bazimag Game menu

در حال حاضر بازی های مربوط به کنسول های PS4 و Xbox One و WiiU و همچنین کنسول دستی PSvita برای کرایه در Bazimag عرضه می شوند .

فروشگاه برادران ممتاز ( Mb-Empire ) تنها مرکز در بین مراکز عرضه ی بازیست که بازی های کنسول WiiU را نیز پوشش میدهد .

بعد از کلیک بر روی کنسول مورد نظر وارد منوی بازی های آن کنسول خواهید شد ( توجه داشته باشید که بازی های سایر کنسول ها صرفا برای فروش موجود هستند . میتوانید به صورت آنلاین و همچنین سفارش تلفنی برای خرید این دسته از بازی ها اقدام نمائید . )

بعد از وارد شدن به منوی مربوط به کنسول های نسل هشتم با تصویری شبیه به تصویر زیر روبرو خواهید شد .

منوی بازی های PS4 در Mb-Empire

اگر دقت کنید، خواهید دید که در کنار نام هر کدام از بازی ها دایره هائی به رنگ قرمز یا سبز به چشم میخورد . اما فلسفه ی این دایره ها چیست ؟!

تمامی بازی هائی که در منوی بازی های کنسول مورد نظرتان میبینید در آرشیو Bazimag موجود هستند . گاها برای راحتی شما عزیزان از یک عنوان بیشتر از 3 نسخه در آرشیو موجود است . اگر در کنار نام بازی دایره ی سبز رنگ را مشاهده کردید به این معناست که بازی مورد نظر شما در حال حاضر در دفتر فروشگاه برادران ممتاز موجود بوده و میتوانید برای به امانت گرفتن آن بازی اقدام کنید.

 

Game reserver available games

اما اگر در کنار نام بازی دایره ی قرمز رنگ مشاهده نمودید به این معناست که بازی مورد نظر شما در حال حاضر به کاربر دیگری امانت داده شده است . اما Bazimag یک امکان بسیار کاربردی در این شرایط برای شما محیا ساخته است .

بازی مورد نظرتان را رزرو کنید !

بعد از اینکه با دایره ی قرمز رنگ در کنار نام بازی مواجه شدید بر روی نام بازی کلیک کنید تا وارد پروفایل مربوط به آن بازی شوید . علاوه بر ویژگی هایی که پروفایل هر بازی در قالبی دوست داشتنی در این بخش برای شما به همراه دارد ، ویژگی بسیار کاربردی رزرو بازی نیز در پروفایل مربوط به هر بازی گنجانده شده است . بعد از کلیک بر روی نام عنوانی که در حال حاضر قرمز رنگ است با تصویر زیر روبرو خواهید شد .

Game reserver unavailable games

در ستون سمت چپ دکمه ای به نام " ناموجود - به من اطلاع بده "مشاهده می کنید . با کلیک بر روی این دکمه میتوانید یکی از 3 روش زیر را برای اطلاع رسانی از موجود شدن بازی مورد نظرتان انتخاب نمائید :

 1 - اطلاع رسانی از طریق ایمیل .

در این حالت زمانی که بازی به دفتر فروشگاه عودت داده شود یک ایمیل اطلاع رسانی برای شما ارسال خواهد شد . شما تا 1 ساعت بعد از دریافت ایمیل فرصت دارید تا با فروشگاه تماس گرفته و برای دریافت کردن بازی ابراز تمایل کنید . اگر در این بازه ی زمانی با فروشگاه تماس گرفتید بازی برای شما کنار گذاشته خواهد شد . اما چنانچه در این یک ساعت تماسی از جانب شما با فروشگاه گرفته نشد ، چنانچه شخص دیگری بازی را رزرو نموده باشد ، اطلاع رسانی برای نفر دوم ارسال خواهد شد . اگر شخص دیگری بازی را رزرو نکرده باشد ، بازی موجود شده و رنگ دایره ی کنار نام بازی به سبز رنگ تغییر خواهد نمود .

2 - اطلاع رسانی از طریق پیغام خصوصی .

این نوع اطلاع رسانی بیشتر برای افرادی مناسب است که برای خواندن سرفصل ها تنها به صفحه ی اصلی سایت سر می زنند . اگر این نوع اطلاع رسانی را انتخاب کنید ، در صورتی که با نام کاربریتان داخل سایت وارد شده باشید به محض وارد شدن به سایت با یک پاکت نامه در وسط صفحه مواجه خواهید شد که وجود یک پیغام خصوصی جدید را به شما اطلاع میدهد . با کلیک بر روی پاکت وارد بخش پیغام های خصوصی خواهید شد و خواهید دید که کدام یک از عناوینی که رزرو نموده اید موجود شده اند .

3 - اطلاع رسانی از طریق پیامک .

این نوع اطلاع رسانی محبوبترین حالت در بین سه روش پیشنهادی برای آگاه شدن از موجودیت بازی مورد نظر شماست . درصورتی که عنوانی را رزرو کرده باشید و نحوه ی اطلاع رسانی را پیامک انتخاب کرده باشید بعد از موجود شدن بازی از طریق پنل اختصاصی سایت برای شما پیامک اطلاع رسانی ارسال خواهد شد . نحوه ی اعلام آمادگی شما عزیزان بعد از دریافت پیامک اطلاع رسانی همانند روش اول است .

به طور کلی بعد از دریافت اطلاع رسانی تا یک ساعت فرصت دارید تا برای دریافت عنوانی که رزرو نموده اید اعلام آمادگی کنید .

نکته : به دلیل خیل انبوه پیامک های تبلیغاتی که از طریق اپراتور های موبایل برای کاربران ارسال میشوند ، گاها پیش می آید که شما عزیزان دریافت پیامک های تبلیغاتی بر روی سیمکارت یا گوشی هوشمند خود را غیر فعال کرده اید . برای اینکه در این حالت بتوانید پیامک های اطلاع رسانی رزرو بازی را دریافت کنید 4 شماره ی زیر را تحت نام Mb-Empire در لیست تماس های خود وارد کنید . در این صورت پیامک ارسال شده تبلیغاتی به حساب نیامده و میتوانید آن را دریافت کنید . شماره های مورد استفاده در سیستم ارسال پیامک Mb-Empire به قرار زیر هستند :

5000260547

5000290

100001394

10005117657648

توجه :  ممکن است بعد از وارد شدن به پروفایل بازی برای رزرو با شرایط دیگری مواجه شوید . تصویر زیر را مشاهده کنید :

بسته به تعداد نسخه های موجود از یک بازی در آرشیو ، شما قادر خواهید بود عنوانی را رزرو کنید . به عبارت دیگر اگر از یک عنوان در آرشیو 3 نسخه موجود باشد ،  تا 3 نفر قادر به رزرو کردن آن بازی هستند . اگر تمام 3 ظرفیت بازی رزرو شده باشند ، دکمه ی ناموجود ، به من اطلاع بده به رنگ قرمز کمرنگ تغییر حالت میدهد . در این صورت چنانچه بر روی این دکمه کلیک کنید ، با پیغام  در حال حاضر تمامی نسخه های بازی رزرو شده اند روبرو خواهید شد . این بدان معناست که فعلا قادر به رزرو کردن بازی نیستید .

اما کاربرانی که مشهدی نیستند :

تجربه ی موفق فروشگاه برادران ممتاز در اجاره ی بازی به کاربران مشهدی و همچنین درخواست بسیار زیاد شما عزیزان برای پوشش سایر شهر های ایران ما را بر این داشت تا به صورت آزمایشی سیستم اجاره ی بازی برای سایر شهر ها را راه اندازی کنیم . 

دوستانی که در شهری به غیر از مشهد زندگی میکنند نیر میتوانند در طرح اجاره بازی ها شرکت کنند .

برای شرکت در طرح ، شما دوست گرامی در ابتدا مبلغ خرید بازی را پرداخت نموده و بازی را خریداری میکنید . این مبلغ خرید اولیه بسته به نوع بازی بین 200 تا 270 هزار تومان خواهد بود . بعد از اتمام پروسه ی خرید اطلاعات کاربری شما به همراه رسید فیش پرداختی در بانک اطلاعاتی Mb-Empire ذخیره میشود .

در مرحله ی بعد بازی برای شما با پست پیشتاز ارسال میشود . ( توجه داشته باشید که هزینه ی پستی بازی چه در زمان ارسال برای مخاطب و چه در زمان بازگشت به فروشگاه بر عهده ی کاربران خواهد بود ) به لطف سیستم جدید پست در ارسال پیامک های اطلاع رسانی زمانی که ما پیامک " مرسوله به مخاطب تحویل داده شد " را دریافت کنیم ، تاریخ آغاز اجاره ی بازی توسط شما از روز دریافت پیامک پست درج میشود . هزینه ی کرایه برای هر 24 ساعت و همینطور برای هر هفته و یا ماه در بالا ذکر شده است . زمانی که بازی را برای ما بر گشت زدید ، کد رهگیری مرسوله را برای ما از طریق ایمیل ، تماس تلفنی یا پیغام خصوصی به کاربر SirGhas و یا از طریق پیام رسان تلگرام به شماره ی 09155229694 اطلاع دهید . در این صورت تاریخ اتمام بازه ی امانت بردن بازی توسط شما نیز محاسبه میشود ( البته میتوانید از دفتر پستی که بازی را در آنجا برای ما پست کرده اید بخواهید اطلاع رسانی پیامکی را فعال کند . در این حالت دیگر نیازی به اطلاع رسانی توسط شما نیست . توجه داشته باشید که برای اطلاع رسانی پیامکی شماره ی 09155229694 را به دفتر پستی برای گیرنده اعلام کنید )  زمانی که بازی به دست ما رسید ، چنانچه دیسک مشکلی نداشت و شما عنوان دیگری مد نظرتان نبود مبلغ کرایه ی بازی از هزینه ی اولیه کسر شده و مابقی به شماره کارتی که شما برای ما ارسال خواهید نمود برگشت داده میشود .  اگر تمایل به کرایه ی عنوان دیگری داشتید ، نیازی نیست هزینه ی کل بازی را پرداخت نمائید . هزینه ای که در ابتدا پرداخت نمودید نزد ما به امانت خواهد ماند و تنها هزینه ی کرایه ی عنوان قبلی از شما دریافت شده و عنوان دیگری برای شما ارسال می شود.

 • Registered
  آفلاین
  عضویت: فروردين 1396
  نظرها: 1
  تشکر: 0
  تشکرشده: 1

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما،میخاستم بدونم برای ثبت نام طرح اشتراک بازی ها باید به دفترتون در خیابان ملک اباد رجوع کنیم دیگه؟؟؟؟و اینکه این گزینه قرمز و سبز کناره بازی هارو من ندیدم راستش،چجوری بفهم کدوم بازی موجوده کدوم موجود نیست؟؟؟؟

  ‏مهمان از این نوشته تشکر کرده است.
 • Registered
  آفلاین
  عضویت: بهمن 1395
  نظرها: 1
  تشکر: 0
  تشکرشده: 1
  کنسول‌های بازی:

  سلام و خسته نباشيد شما شرايط فروش اكانت تركيبي رو داريد؟

  ‏مهمان از این نوشته تشکر کرده است.
 • Registered
  آفلاین
  عضویت: تیر 1394
  نظرها: 7
  تشکر: 2
  تشکرشده: 2

  سلام ببخشيد شما بازى overwatch رو براى كرايه قرار ميدين يا خير ؟؟؟

  ‏مهمان از این نوشته تشکر کرده است.
 • Super Admin
  آفلاین
  عضویت: ارديبهشت 1391
  نظرها: 2207
  تشکر: 1015
  تشکرشده: 1195
  پروفایل psn: Sir-Ghas
  رتبه لیدربرد psn: 112
  کنسول‌های بازی:
  در پاسخ به: ميچم
  سلام ببخشيد شما بازى overwatch رو براى كرايه قرار ميدين يا خير ؟؟؟

  سلام بر شما
  Overwatch یک عنوان مولتی پلیر آنلاین هست و دوستان برای استفاده باید حجمی در حدود 7 گیگ رو در ابتدا دانلود کنن برای همین مخاطب کمی برای اجاره داره اما بله امید بخدا هفته ی آینده به لیست بازی هامون اضافه میشه

  آخرین بار در تاریخ حدود 7 سال قبل توسط SirGhas ویرایش شد
  ‏مهمان از این نوشته تشکر کرده است.
 • Registered
  آفلاین
  عضویت: تیر 1395
  نظرها: 3
  تشکر: 0
  تشکرشده: 1
  کنسول‌های بازی:

  من ميخواستم تو طرح اشتراكي ثبت نام كنم ولي پشيمون شدم:TT::TT: بازي انچارتد٤ بازي doom بازي جاست كاست ٣ و..... هنوز قرمزند مثلا شما فيفا و پي اس هم نداريد سايتتون بازي هاش عالي است ولي چه حيف كه بازي ها كم هستند وبرأي كرايه كلي بايد صبر كنين با تشكر:wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky:

 • Registered
  آفلاین
  عضویت: ارديبهشت 1391
  نظرها: 255
  تشکر: 194
  تشکرشده: 136
  پروفایل psn: MBEMPIREir
  رتبه لیدربرد psn: 48
  کنسول‌های بازی:
  در پاسخ به: Mosymk
  من ميخواستم تو طرح اشتراكي ثبت نام كنم ولي پشيمون شدم:TT::TT: بازي انچارتد٤ بازي doom بازي جاست كاست ٣ و..... هنوز قرمزند مثلا شما فيفا و پي اس هم نداريد سايتتون بازي هاش عالي است ولي چه حيف كه بازي ها كم هستند وبرأي كرايه كلي بايد صبر كنين با تشكر:wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky:

  تعداد مخاطب ها زیاد هست و منابع محدود :TT:
  خواهش می کنم

  آخرین بار در تاریخ حدود 7 سال قبل توسط SirGhas ویرایش شد
  ‏مهمان از این نوشته تشکر کرده است.
 • Registered
  آفلاین
  عضویت: تیر 1395
  نظرها: 3
  تشکر: 0
  تشکرشده: 1
  کنسول‌های بازی:

  سلام ايا شما بازي هاي جديدي كه در نمايشگاه E3 امسال معرفي شده است هم مياري مثلا. گاد اف وار جديد اسپايدرمن و… ؟؟؟ بعد الان بازي هاي مثل انچارتد ٤ دووم و جاست كاست ٣ بازم ميارين يعني برأي كرايه بازم ميارين با تشكر فراوان:grin::grin::grin:

  ‏SirGhas از این نوشته تشکر کرده است.
 • Super Admin
  آفلاین
  عضویت: ارديبهشت 1391
  نظرها: 2207
  تشکر: 1015
  تشکرشده: 1195
  پروفایل psn: Sir-Ghas
  رتبه لیدربرد psn: 112
  کنسول‌های بازی:
  در پاسخ به: Mosymk
  سلام ايا شما بازي هاي جديدي كه در نمايشگاه E3 امسال معرفي شده است هم مياري مثلا. گاد اف وار جديد اسپايدرمن و… ؟؟؟ بعد الان بازي هاي مثل انچارتد ٤ دووم و جاست كاست ٣ بازم ميارين يعني برأي كرايه بازم ميارين با تشكر فراوان:grin::grin::grin:

  بله از تمامی بازی های جدید 1 نسخه تهیه میشه

 • Registered
  آفلاین
  عضویت: تیر 1395
  نظرها: 3
  تشکر: 0
  تشکرشده: 1
  کنسول‌های بازی:

  سلام ميخواستم بدونم چگونه تو طرح اشتراكي شركت كنم ساكن مشهد هستم ايا فروشگاهي درمشهد هست كه به صورت حضوري ثبت نام كنيم برأي ps4 اگر نيست بگيد چجوري إز فروشگاه إنترنتي خريد كنم

 • Super Admin
  آفلاین
  عضویت: ارديبهشت 1391
  نظرها: 2207
  تشکر: 1015
  تشکرشده: 1195
  پروفایل psn: Sir-Ghas
  رتبه لیدربرد psn: 112
  کنسول‌های بازی:
  در پاسخ به: Mosymk
  سلام ميخواستم بدونم چگونه تو طرح اشتراكي شركت كنم ساكن مشهد هستم ايا فروشگاهي درمشهد هست كه به صورت حضوري ثبت نام كنيم برأي ps4 اگر نيست بگيد چجوري إز فروشگاه إنترنتي خريد كنم

  سلام بر شما
  میتونید تشریف بیارید دفتر فروشگاه و اونجا اقدام کنید . برای آدرس و شماره های تماس لینک زیر رو مشاهده کنید
  ارتباط با ما

 • Registered
  آفلاین
  عضویت: تیر 1394
  نظرها: 7
  تشکر: 2
  تشکرشده: 2

  سلام ببخشيد بازى uncharted 4 رو كى ميارين ؟؟

 • Super Admin
  آفلاین
  عضویت: ارديبهشت 1391
  نظرها: 2207
  تشکر: 1015
  تشکرشده: 1195
  پروفایل psn: Sir-Ghas
  رتبه لیدربرد psn: 112
  کنسول‌های بازی:
  در پاسخ به: ميچم
  سلام ببخشيد بازى uncharted 4 رو كى ميارين ؟؟

  سلام بر شما . از امشب برای رزرو دخل سایت قرار میگیره :vic:

  ‏ميچم از این نوشته تشکر کرده است.
 • Registered
  آفلاین
  عضویت: آذر 1394
  نظرها: 10
  تشکر: 0
  تشکرشده: 1
  کنسول‌های بازی:

  باسلام خدمت شما وسایت گلتون ....ببخشید من یه سوال درمورد ps4 داشتم ...یعنی بازی روی دستگاه نصب نمیشه حتما باید سی دی بازیو بزاری تو دستگاه بازی کنی؟؟؟؟؟باتشکر فراوان

  ‏مهمان از این نوشته تشکر کرده است.
 • Registered
  آفلاین
  عضویت: آذر 1394
  نظرها: 26
  تشکر: 5
  تشکرشده: 15
  کنسول‌های بازی:

  دوباره سلام
  اقا چه خوب منم ک مشهدیم
  ولی داره.....
  اقا من بدجور تو خماری god of war موندم
  بنده pc دارم نمیتونم بازی کنم
  از نسخه 2 به بعد دیگه نشد بازی کنم.....
  چندتا سوال دارم....
  شما خودتون کنسول اجاره نمیدید یا جایی رو سراغ ندارید که کرایه بدن؟
  اگ میشه ادرس مغازه رو بدید که مزاحم بشیم;);););)

  ‏مهمان از این نوشته تشکر کرده است.
 • Registered
  آفلاین
  عضویت: آبان 1394
  نظرها: 5
  تشکر: 6
  تشکرشده: 4
  کنسول‌های بازی:

  تمام بازیهای 2014 و2015که نصب کنید رو دستگاه چند

بارگذاری بیشتر ...
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.