نویسنده: محمد مقصودی دوشنبه، 18 دی 1396
ساعت 09:14

لیست کامل برندگان گلدن گلوب 2018

تعداد بازدید: 265
5 از 5

هفتاد و پنجمین مراسم گلدن گلوب ساعاتی پیش برگزار شد و برندگان بخش‌های مختلف معرفی شدند

 در اصل می‌توان برنده واقعی این مراسم را فیلم سه بیلبورد دانست، که موفق شد در چهار بخش جایزه کسب کند. موضوع جالب توجه این بود، که فیلم پست به کارگردانی استیون اسپیلبرگ، با وجود نامزدی در شش بخش، نتوانست جایزه‌ای کسب کند و دست خالی با گلدن گلوب خداحافظی کرد.

در ادامه شاهد لیست کامل برندگان گلدن گلوب سال 2018 باشید:

بخش جوایز سینمایی

بهترین فیلم درام:

Call Me by Your Name

Dunkirk

The Post

The Shape of Water

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلم کمدی یا موزیکال:

The Disaster Artist 

Get Out

The Greatest Showman

I, Tonya

Lady Bird

بهترین بازیگر مرد فیلم‌های درام:

تیموثی چلمت برای Call Me by Your Name

دنیل دی لوئیس برای Phantom Thread

تام هنکس برای The Post

گری الدمن برای Darkest Hour

دنزل واشینگتون برای Roman J. Israel, Esquir

بهترین بازیگر زن فیلم‌های درام:

جسیکا چستین برای Molly’s Game

سالی هاوکینگز برای The Shape of Water

فرانسز مک دورمند برای Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

مریل استریپ برای The Post

میشل ویلیامز برای All the Money in the World

بهترین بازیگر مرد فیلم‌های کمدی یا موزیکال:

استیو کارل برای Battle of the Sexes

انسل الگورت برای Baby Driver

جیمز فرانکو برای The Disaster Artist

هیو جکمن برای The Greatest Showman

دنیل کالویا برای Get Out

بهترین بازیگر زن فیلم‌های کمدی یا موزیکال:

جودی دنچ برای Victoria & Abdul

هلن میرن برای  The Leisure Seeker

مارگات رابی برای I, Tonya

ساویرس رونان برای Lady Bird

اما استون برای Battle of the Sexes 

بهترین بازیگر مرد نقش مکمل:

ویلم دافو برای The Florida Project

آرمی همر برای Call Me by Your Name

ریچارد جنکینز برای The Shape of Water

کریستوفر پلومر برای All the Money in the World

سم راکول برای Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین بازیگر زن نقش مکمل:

 مری جی. بلیج برای Mudbound

هانگ چاو برای Downsizing

آلیسون جنی برای I, Tonya

لاری متکالف برای Lady Bird

اکتاویا اسپنسر برای The Shape of Water

بهترین کارگردانی:

گیلرمو دل تورو برای  The Shape of Water

مارتین مک دوناف برای Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

کریستوفر نولان برای Dunkirk

رایدلی اسکات برای All the Money in the World

استیون اسپیلبرگ برای The Post

بهترین فیلمنامه:

گیلرمو دل تورو و وسنا تیلور برای The Shape of Water

گرتا گرویگ برای Lady Bird

لیز هانا و جاش سینگر برای The Post

مارتین مک دوناف برای Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

آرون سورکین برای Molly’s Game

بهترین موسیقی متن:

 کارتر بورول برای Three Billboards Outside Ebbing, Missour

الکساندر دسپالت برای The Shape of Water

جانی گرین وود برای Phantom Thread

جان ویلیامز برای The Post

هنس زیمر برای Dunkirk

بهترین ترانه‌ی اوریجینال:

 Homeبرای Ferdinand

Mighty River برای Mudbound

Remember Me برای Coco

The Star برای The Star

This Is Me برای The Greatest Showman

بهترین انیمیشن بلند:

The Boss Baby
The Breadwinner
Coco
Ferdinand
Loving Vincent

بهترین فیلم خارجی:

A Fantastic Woman
First They Killed My Father
In the Fade
Loveless
The Square

بخش جوایز آثار تلوزیونی

بهترین سریال درام:

The Crown

Game of Thrones

The Handmaid’s Tale

Stranger Things

This Is Us

بهترین سریال کمدی یا موزیکال:

Black-ish

The Marvelous Mrs. Maisel

Master of None

SMILF

Will & Grace

بهترین مینی‌سریال:

Big Little Lies

Fargo

Feud: Bette & Joan

The Sinner

Top of the Lake: China Girl

بهترین بازیگر مرد سریال‌های درام:

جیسون بیتمن برای Ozark

استرلینگ کی. براون برای This Is Us

فردی هایمور برای The Good Doctor

باب اودنکرک برای Better Call Saul

لیو اسچریبر برای Ray Donovan

بهترین بازیگر زن سریال‌های درام:

کایتریونا بالفه برای Outlander

کلیر فوی برای The Crown

مگی جیلنهال برای The Deuce

کاترین لنگفورد برای 13 Reasons Why

الیزابت ماس برای The Handmaid’s Tale

بهترین بازیگر مرد سریال‌های کمدی:

آنتونی اندرسون برای Black-ish

عزیز انصاری برای Master of None

کوین باکون برای I Love Dick

ویلیام اچ.مکی برای Shameless

اریک مک کورمک برای Will & Grace

بهترین بازیگر زن سریال‌های کمدی:

پاملا ادلون برای Better Things

آلیسون بری برای GLOW

ریچل بروس ناهان برای The Marvelous Mrs. Maisel

ایسا رائه برای Insecure

فرانکی شاو برای SMILF

بهترین بازیگر مرد مینی‌سریال‌ها:

رابرت دنیرو برای The Wizard of Lies

جود لا برای The Young Pope

کایلی مک لاچلان برای Twin Peaks

ایوان مک گریگور برای Fargo

جافری راش برای Genius

بهترین بازیگر زن مینی‌سریال‌ها:

جسیکا بیل برای The Sinner

جسیکا لنگ برای Feud: Bette & Joan

نیکول کیدمن برای Big Little Lies

سوزان ساراندون برای Feud: Bette & Joan

ریسه ویسرسپون برای Big Little Lies

بهترین بازیگر مرد نقش مکمل مینی‌سریال‌ها:

دیوید هاربور برای Stranger Things

آلفرد مولینا برای Feud: Bette & Joan

الکساندر اسکارسگارد برای Big Little Lies

کریستین اسلاتر برای Mr. Robot

دیوید سوولیس برای Fargo

بهترین بازیگر زن نقش مکمل مینی‌سریال‌ها:

لارا درن برای Big Little Lies

آن داود برای The Handmaid’s Tale

کریسی متز برای This Is Us

میشل پفیفر برای The Wizard of Lies

شایلین وودلی برای Big Little Lies

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید