نویسنده: محمدرضا زارع‌رفیع چهارشنبه، 23 خرداد 1397
ساعت 05:00

E3 2018: بازی Super Smash Bros. Ultimate برای نینتندو سوییچ معرفی شد

4 از 5

نینتندو در جریان رویداد E3 2018 Nintendo Direct رسما از بازی Super Smash Bros. Ultimate رونمایی کرد.

در جدیدترین اخبار بازی در رویداد E3 2018 در بازی‌مگ؛ نینتندو امشب در جریان کنفرانس خبری اختصاصی خود یعنی Nintendo Direct در E3، پس از مدت‌ها انتظار از بازی بعدی سری Super Smash Bros رونمایی کرد. این بازی که Super Smash Bros. Ultimate نام دارد، در جریان کنفرانس نینتندو به شکل رسمی و با محوریت انبوهی از شخصیت‌های حاضر در آن، برای پلتفرم نینتندو سوییچ تایید گردید. این معرفی شخصیت‌ها و تایید حضورها بسیار زیاد بود و حالا از بسیاری از سری‌ها در این بازی نماینده‌ای وجود خواهد داشت.

برای شروع، تمامی دوازده شخصیت اورجینال بازی که در زمان معرفی آن در پلتفرم نینتندو ۶۴ در Super Smash Bros حضور داشتند و با عرضه آخرین بسته الحاقی شخصیت‌ها به Super Smash Bros. برای Wii U هم رسیده بودند، حالا در Super Smash Bros. Ultimate نیز حضور دارند. در بازی جدید شاهد حضور انبوهی از شخصیت‌ها از سری بازی‌های غیر نینتندویی نیز هستیم و برای مثال شخصیت اسنیک از سری متال گیر یا Cloud از بازی Final Fantasy VII و حتی شخصیت‌هایی که قبلا فقط یک بار در این سری حضور داشتند مثل لینک جوان و همچنین Star Wolf نیز در بازی جدید نینتندو سوییچ برای انتخاب وجود خواهند داشت.

گفتنی است که همه این شخصیت‌ها شاهد تغییرات در حرکات و مکانیک‌ها نیز بوده‌اند که به استناد سازندگان، این موضوع با هدف متعادل‌سازی بیشتر بوده که به گفته نینتندو تغییرات این چنینی در برخی شخصیت‌ها گسترده و در برخی هم کم و جزئی بوده است. برای مثال بمب‌های شخصیت لینک، حالا امکان منفجر کردن به شکل کنترل از راه دور دارند. در یک تغییر کلی‌تر، حالا همه ضربات پایانی و Smash move ها اثر سریع و آنی‌تری دارند. برخی شخصیت‌های قدیمی‌تر نیز تغییراتی در ظاهر داشته‌اند و برای مثال شخصیت Trainer از بازی Wii Sports به خاطر وضعیت آب و هوایی به کلی چهره جدیدی پیدا کرده است.

دو شخصیت کاملا جدید نیز در بازی Super Smash Bros. Ultimate وجود خواهد داشت که یکی شخصیت Inking Girl (یا Inking Boy) از سری Splatoon خواهد بود و  در یک سورپرایز جالب توجه، شخصیت دیگر Ridley از سری Metroid است که در بازی جدید حضور خواهد داشت. گفتنی است که فهرست اولیه و در دسترس برای انتخاب شخصیت‌ها مبتنی بر شخصیت‌های اورجینال نینتندو ۶۴ است و این ناشر ژاپنی امیدوار است که بازیکنان از طریق بازی کردن و پیشرفت در بازی و آزاد شدن شخصیت‌ها، حس تداوم و پیشرفت و پاداش را به شکل پیوسته در بازی تجربه کنند. نینتندو فهرست کاملی از شخصیت‌های تایید شده برای این بازی را نیز اعلام کرده که در ادامه مشاهده می‌کنید.

 1. Bayonetta
 2. Bowser
 3. Bowser Jr.
 4. Captain Falcon
 5. Charizard
 6. Cloud
 7. Corrin
 8. Dark Pit
 9. Diddy Kong
 10. Donkey Kong
 11. Dr. Mario
 12. Duck Hunt
 13. Falco
 14. Fox
 15. Ganondorf
 16. Greninja
 17. Ice Climbers
 18. Ike
 19. Inkling
 20. Ivysaur
 21. Jigglypuff
 22. King Dedede
 23. Kirby
 24. Link
 25. Little Mac
 26. Lucario
 27. Lucas
 28. Lucina
 29. Luigi
 30. Mario
 31. Marth
 32. Mega Man
 33. Meta Knight
 34. Mewtwo
 35. Mii Brawler
 36. Mii Gunner
 37. Mii Swordfighter
 38. Mr. Game & Watch
 39. Ness
 40. Olimar
 41. Pac-Man
 42. Palutena
 43. Peach
 44. Pichu
 45. Pikachu
 46. Pit
 47. Pokemon Trailer
 48. Ridley
 49. R.O.B.
 50. Robin
 51. Rosalina & Luma
 52. Roy
 53. Ryu
 54. Samus
 55. Sheik
 56. Shulk
 57. Snake
 58. Sonic
 59. Squirrel
 60. Toon Link
 61. Villager
 62. Wario
 63. Wii Fit Trainer
 64. Wolf
 65. Yoshi
 66. Young Link

به علاوه، این اعلام فهرست همزمان با نمایش یک تریلر با محوریت معرفی شخصیت‌ها در بازی نیز بوده است. شما در ادامه این تریلر را نیز که در جریان رویداد E3 2018 Nintendo Direct به نمایش درآمد را هم مشاهده کنید.

تریلر دوم نمایش داده شده، تریلر اختصاصی معرفی شخصیت Ridley است که در ادامه مشاهده می‌کنید.

سورپرایز بعدی، نمایش ویدیویی از بازی با محوریت ۲۲ دقیقه گیم‌پلی Super Smash Bros. Ultimate است که این ویدیو را نیز می‌توانید در بازی‌مگ تماشا کنید.

در پایان نیز نینتندو تاریخ عرضه بازی را نیز مشخص کرده که طرفداران می‌توانند در روز ۷ دسامبر ۲۰۱۸ (۱۶ آذر ۹۷) منتظر عرضه بازی برای پلتفرم نینتندو سوییچ باشند.

شما می‌توانید خبرهای بیشتر از کنفرانس نینتندو در رویداد E3 2018 را در صفحه اختصاصی این رویداد در بازی‌مگ دنبال کنید.

برچسب‌ها
 • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.