نویسنده: م.حافظ سه شنبه، 04 اسفند 1394
ساعت 13:58

تأیید هدایای مربوط به پیش خرید دیجیتال Dark Souls3

4.33 از 5

دوستداران عنوان Dark Souls3 می توانند این بازی را برای PlayStation 4، Xbox One و PC به صورت دیجیتال پیش خرید کنند. هم اکنون شرکت سرگرمی های Bandai Namco هدایایی در قبال پیش-خرید این بازی اکشن role-playing تعیین کرده است.
کسانی که نسخه PS4 بازی Dark Souls III را از PlayStation Store پیش-خرید کنند، نسخه دیجیتال soundtrack این بازی به اضافه تم متحرک Fire Fades را دریافت خواهند کرد. تم Fire Fades هم اکنون موجود است اما soundtrack مذکور در روز عرضه بازی (12 آوریل = 24 فروردین) در دسترس قرار خواهد گرفت.کسانی که نسخه Xbox One بازی Dark Souls III را از Xbox Store پیش-خرید کنند نسخه اورجینال عنوان Dark Souls را به رایگان دریافت خواهند کرد.
و درمورد پیش-خرید نسخه  PC عنوان Dark Souls III از شبکه Steam، یک نسخه از soundtrack این بازی بعنوان هدیه در نظر گرفته شده که پس از عرضه آن در 12 آوریل (24 فروردین) در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. همچنین دارندگان Dark Souls و Dark Souls II بر روی شبکه Steam، حدود 5 دلار برای Dark Souls III تخفیف خواهند گرفت.نسخه دیجیتال Dark Souls III با قیمت 85 دلار برای تمامی پلتفرم ها درنظر گرفته شده است. 


م.حافظ | اخبار | 23/02/2016
  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.