نویسنده: FariD سه شنبه، 04 اسفند 1394
ساعت 12:57

تعداد 6.4 میلیون نفر نسخه بتای The Division را تجربه کردند

4.5 از 5

یوبی سافت اعلام کرد که نسخه بتای Tom Clancy's The Division حدود 6.4 میلیون گیمر را سرگرم کرد و بدین ترتیب به بازی شده ترین بتا برای یک IP جدید در دو کنسول PS4 و X1 تبدیل شد.این تیزر در تاریخ 19 فوریه (30 بهمن) در دسترس گیمرهای PS4 و PC قرار گرفت و هر بازیکن به طور متوسط 4 ساعت و 52 دقیقه را صرف این بازی نموده است. بیش از یک سوم این زمان در منطقه تاریک بازی یا Dark Zone صرف شده و اندکی کمتر از 50 درصد این زمان صرف گشت و گذار در محیط بازی گشته است.
علیرغم این سطح از موفقیت، کماکان بازی Star Wars Battlefront با سرگرم کردن 9.5 میلیون گیمر با نسخه بتای خود در پاییز گذشته، از این حیث رکورددار است.آقای مگنوس یانسن، مدیر خلاقیت های این بازی در خبری اعلام کرد: «می خواهیم از میلیون ها نفری که از بتای باز The Division لذت بردند تشکر کنیم. امیدواریم که همگان از بازی در این نسخه راضی باشند و لذت برده باشند و بر این باوریم که نسخه بتا به عرضه موفق بازی کمک شایانی کرده است. از هم اکنون چشم انتظار روزی هستیم که همگان بتوانند به نسخه کامل بازی، پس از انتشار آن در 8 مارس، دسترسی داشته باشند».گفتنی است که بازی The Division توسط شرکت Ubisoft Massive و طی همکاری با دو غول بزرگ دیگر این صنعت، استودیوهای Annecy و Reflections توسعه یافته است. داستان این بازی در شهر نیویورک روایت می شود و به دوران پس از شیوع یک بیماری مشکوک در جمعه سیاه مربوط می گردد. در عرض فقط 5 روز، دولت با انتشار این بیماری سقوط می کند و منابعی نظیر آب و غذا برای بازماندگان جیره بندی می گردد. درنتیجه آشوب و آشفتگی گسترده ای شهر را فرا می گیرد.

FariD | اخبار | 23/02/2016

Shadow of The Tomb Raider Trophy Guide Banner 728x154

 • Registered
  آفلاین
  عضویت: دی 1394
  نظرها: 285
  تشکر: 24
  تشکرشده: 170
  کنسول‌های بازی:

  ما که نتوانستیم تجربه کنیم ولی بعضی از بچه ها که بازی کردن می گفتن شاهکاره :grin:

  ‏farid از این نوشته تشکر کرده است.
 • Registered
  آفلاین
  عضویت: شهریور 1394
  نظرها: 293
  تشکر: 346
  تشکرشده: 281
  پروفایل psn: Farids1988
  رتبه لیدربرد psn: 40
  کنسول‌های بازی:
  در پاسخ به: hitman- 47
  ما که نتوانستیم تجربه کنیم ولی بعضی از بچه ها که بازی کردن می گفتن شاهکاره :grin:

  بازی های اپن ورلد یوبی سافت همیشه شاهکاره! البته بهتره از من به عنوان یک هوادار و هواخواه این کمپانی فرانسوی در این مورد نظرسنجی نشه :grin:

لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.