نویسنده: م.حافظ سه شنبه، 07 ارديبهشت 1395
ساعت 20:12

تریلر سینماتیک آغازین بازی Homefront: The Revolution

5 از 5

کمپانی Deep Silver و استودیوی Dambuster سینماتیک آغازین بازی Homefront: The Revolution را عرضه کرده اند. همانطور که می دانید قرار است بازی تیرانداز اول شخص Homefront: The Revolution برای PlayStation4، Xbox One و PC در تاریخ 17 می (28 اردیبهشت) در امریکای شمالی و در تاریخ 20 می (31 اردیبشهت) در اروپا عرضه گردد. هم اکنون می توانید تریلر مذکور را در زیر مشاهده نمایید:

م.حافظ | اخبار | 26/04/2016

ویدئو

Shadow of The Tomb Raider Trophy Guide Banner 728x154

 • Super Admin
  آفلاین
  عضویت: ارديبهشت 1391
  نظرها: 2197
  تشکر: 1013
  تشکرشده: 1145
  پروفایل psn: Sir-Ghas
  رتبه لیدربرد psn: 48
  کنسول‌های بازی:

  چه گفتگوی قشنگی اینجا شکل گرفته . واقعا آدم روحیش عوض میشه :in-lo:
  ممنون از دوستان :vic:
  اتفاقا من هم ویدئویی که دوستمون گفتن رو دیدم و کم و بیش با اون موافقم . اما یک اشکال اساسی که داخل اون ویدئو وجود داره این هست که خیلی وقتها استودیوی های سازنده ی قبل از عرضه یا pre-order یا هر چیز دیگه ای دموی قابل بازی اون عنوان رو در اختیار گیمر ها میزارن تا بتونن انتخاب درستی داشته باشن . نظر Mr.Berserk عزیز هم کاملا درسته . گیمر میتونه جو زده ی فضای تبلیغاتی که تمام تلاشش رو میکنه محصول رو به مخاطب بفروشه نشه و کمی برای خرید تامل کنه . نقد ها رو بخونه و گیم پلی ها رو ببینه و نظر کاربرها رو دنبال کنه تا بتونه انتخاب درستی داشته باشه .

  ‏Mr.Berserk و ‏**M**R** از این نوشته تشکر کرده‌اند.
 • Registered
  آفلاین
  عضویت: اسفند 1394
  نظرها: 44
  تشکر: 15
  تشکرشده: 72
  کنسول‌های بازی:

  دیروز بود فکر میکنم داخل کوتاکو یک ویدئو قرار داده بود در مورد تبلیغات بازی ها و کنسول ها و کلا در مورد اینکه چقدر با تبلیغاتشون مخاطب رو گمراه میکنن و بعد محصول مزخرفشون رو به خورد مخاطب میدن . نسخه ی قبلی Home-front یک بازی متوسط بود که اصلا با بازی های بزرگ سبک خودش مثل ندای وظیفه یا بتلفیلد قابل مقایسه نبود . حالا طوری نسخه ی جدید رو تبلیغ و معرفی میکنن که انگار قراره دوباره Infinity ward با هدایت ونزولا بیاد Call of duty بسازه :nothi:
  داخل اون ویدئویی که گفتم بنده ی خدا میگفت میان یک ویدئوی پر هزینه و پر از جزئیات به مخاطب نشون میدن که بیا ببین چه بازی ساختیم اما هیچوقت مخاطب هیچ چیزی از اون ویدئو رو داخل بازی اصلی نمیبینه . بعد هم بصورت pre-order میان بازیشون رو میفروشن . بازی که هنوز کامل نیست و اصلا شما نمیدونید چی هست و فقط بر اساس یک تبلیغ هالیوودی که اون هم اصلا داخل بازی وجود نداره میان بازی که هنوز وجود نداره رو به مخاطب بیخبر از همه جا قالب میکنن

  ‏SirGhas و ‏Mr.Berserk و ‏**M**R** از این نوشته تشکر کرده‌اند.
 • Registered
  آفلاین
  عضویت: شهریور 1394
  نظرها: 397
  تشکر: 404
  تشکرشده: 281
  کنسول‌های بازی:
  در پاسخ به: Nothing Else Matters
  دیروز بود فکر میکنم داخل کوتاکو یک ویدئو قرار داده بود در مورد تبلیغات بازی ها و کنسول ها و کلا در مورد اینکه چقدر با تبلیغاتشون مخاطب رو گمراه میکنن و بعد محصول مزخرفشون رو به خورد مخاطب میدن . نسخه ی قبلی Home-front یک بازی متوسط بود که اصلا با بازی های بزرگ سبک خودش مثل ندای وظیفه یا بتلفیلد قابل مقایسه نبود . حالا طوری نسخه ی جدید رو تبلیغ و معرفی میکنن که انگار قراره دوباره Infinity ward با هدایت ونزولا بیاد Call of duty بسازه :nothi: داخل اون ویدئویی که گفتم بنده ی خدا میگفت میان یک ویدئوی پر هزینه و پر از جزئیات به مخاطب نشون میدن که بیا ببین چه بازی ساختیم اما هیچوقت مخاطب هیچ چیزی از اون ویدئو رو داخل بازی اصلی نمیبینه . بعد هم بصورت pre-order میان بازیشون رو میفروشن . بازی که هنوز کامل نیست و اصلا شما نمیدونید چی هست و فقط بر اساس یک تبلیغ هالیوودی که اون هم اصلا داخل بازی وجود نداره میان بازی که هنوز وجود نداره رو به مخاطب بیخبر از همه جا قالب میکنن

  حرفتون کاملا درست هست
  البته این کار سالهاست که برای فیلم ها یا کتاب و موسیقی و ... انجام میشه چیز جدیدی نیست
  اونچه که مسلم هست اینه که محصول باید فروش بره و همه هم نمیتونن در بالاترین سطح بازی بسازن
  ولی میتونن در بالاترین سطح تبلیغ کنن :grin: اونهم با استخدام یک تیم متخصص که فقط
  تریلر های سینماتیک رو کار میکنن یا محصولات جانبی خوش اب و رنگ میسازن
  و تبلیغات رو زمانبندی و مدیریت میکنند
  مساله اینجاست که خریدار یک مقدار باید از هوش خودش استفاده کنه
  یا یکم صبر داشته باشه تا گیم پلی ها رو ببینه یا بعد از عرضه بازی نقدها رو ببینه یا بخونه
  بعد تصمیم به خرید بازی بگیره

  ‏SirGhas و ‏reza maleki و ‏**M**R** از این نوشته تشکر کرده‌اند.
 • Registered
  آفلاین
  عضویت: دی 1394
  نظرها: 285
  تشکر: 24
  تشکرشده: 170
  کنسول‌های بازی:

  تریلر اغازین بازی که فوق العاده بود امیدوارم خود بازی هم به همین شکل باشه

  ‏**M**R** از این نوشته تشکر کرده است.
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.