نویسنده: پدرام پورامامعلی جمعه، 17 آذر 1396 - 08:18
5 از 5

TGA 2017 | لیست کامل برندگان مراسم The 2017 Game Awards

تعداد بازدید: 83

 

لیست کامل نامزدها و برندگان مراسم The 2017 Game Awards را در این خبر ملاحظه کنید

بامداد امروز مراسم انتخاب بهترین‌های دنیای بازیهای ویدیویی برگزار شد. در این رویداد از میان 102 نامزد در رشته‌های مختلف، بهترین‌ها انتخاب شدند. از میان کمپانی‌های مختلف نینتندو با 23، سونی با 15 و اکتیویژن با 7 عنوان، بیشترین تعداد نامزدی در رشته‌های مختلف را به خود اختصاص دادند. 4 بازی با 6 نامزدی در رشته‌های مختلف از دیگر عناوین پیشی گرفتند. این بازیها شامل: Destiny 2، Horizon: Zero Dawn، Super Mario Odyssey و Breath of the Wild می‌شود.
همچنین جایزه‌ی شخصیت مهم صنعت بازیهای ویدیویی به کارول شاو، خالق بازی River Raid اهدا شد.
لیست کامل نامزدها در رشته‌های مختلف و برندگان را در زیر مشاهده خواهید کرد. برندگان هر رشته بزرگتر از دیگر نامزدها نوشته شده‌اند (Bold).


لیست نامزدها و برندگان مراسم The 2017 Game Awards

 بهترین بازی سال:


  • Horizon Zero Dawn (Guerrilla Games / Sony Interactive Entertainment)
    Persona 5 (Atlus)
    PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG Corp.)
    Super Mario Odyssey (Nintendo EPD / Nintendo)
    The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo EPD / Nintendo) (برنده)


بهترین کارگردانی:


  • Horizon Zero Dawn (Guerrilla Games)
    Resident Evil 7: Biohazard (Capcom)
    Super Mario Odyssey (Nintendo EPD)
    The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo EPD) (برنده)
    Wolfenstein II: The New Colossus (MachineGames / Bethesda)


بهترین داستان:


  • Hellblade: Senua's Sacrifice (Tameem Antoniades, Elizabeth Ashman-Rowe / Ninja Theory)
    Horizon Zero Dawn (John Gonzalez / Ninja Theory)
    Nier: Automata (Yoko Taro, Hana Kikuchi, Yoshiho Akabane / Platinum Games)
    What Remains of Edith Finch (Ian Dallas / Giant Sparrow) (برنده)
    Wolfenstein II: The New Colossus (Jen Matthies, Tommy Tordsson Bjork / MachineGames)


بهترین طراحی هنری:


  • Cuphead (Studio MDHR Entertainment) (برنده)
    Destiny 2 (Bungie / Activision)
    Horizon Zero Dawn (Guerrilla Games / Sony Interactive Entertainment)
    Persona 5 (Atlus)
    The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo EPD / Nintendo)


بهترین موسیقی:


  • Cuphead (Kristofer Maddigan)
    Destiny 2 (Mike Salvatori, Skye Lewin, C Paul Johnson)
    NieR: Automata (Keiichi Okabe, Keigo Hoashi) (برنده)
    Persona 5 (Shoji Meguro)
    Super Mario Odyssey (Naoto Kubo, Shiho Fujii, Koji Kondo)
    The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Manaka Kataoka, Yasuaki Iwata)


بهترین صداگذاری:


  • Destiny 2 (Bungie)
    Hellblade: Senua's Sacrifice (Ninja Theory) (برنده)
    Resident Evil 7: Biohazard (Capcom)
    Super Mario Odyssey (Nintendo EPD / Nintendo)
    The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo EPD / Nintendo)


بهترین نقش آفرینی و صداپیشگی:


  • Ashly Burch, Horizon: Zero Dawn (Aloy)
    Brian Bloom, Wolfenstein II: The New Colossus (BJ Blazkowicz)
    Claudia Black, Uncharted: The Lost Legacy (Chloe Frazer)
    Laura Bailey, Uncharted: The Lost Legacy (Nadine Ross)
    Melina Juergens, Hellblade (Senua) (برنده)


تاثیرگذارترین بازی:


  • Bury Me, My Love (The Pixel Hunt / Figs / ARTE / Playdius)
    Hellblade: Senua’s Sacrifice (Ninja Theory) (برنده)
    Life is Strange: Before the Storm (Deck Nine / Square Enix)
    Night in the Woods (Infinite Fall)
    Please Knock on My Door (Levall Games AB)
    What Remains of Edith Finch (Giant Sparrow / Annapurna Interactive)


بهترین بازی در حال رشد:


  • Destiny 2 (Bungie / Activision)
    Grand Theft Auto Online (Rockstar Games)
    Overwatch (Blizzard) (برنده)
    PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG. Corp)
    Rainbow Six: Siege (Ubisoft Montreal / Ubisoft)
    Warframe (Digital Extremes)


بهترین بازی مستقل:


  • Cuphead (Studio MDHR Entertainment) (برنده)
    Hellblade: Senua's Sacrifice (Ninja Theory)
    Night in the Woods (Infinite Fall)
    Pyre (Supergiant Games)
    What Remains of Edith Finch (Giant Sparrow / Annapurna Interactive)


بهترین بازی موبایل:


  • Fire Emblem Heroes (Intelligent Systems / Nintendo)
    Hidden Folks (Adriaan de Jongh / Sylvain Tegroeg)
    Monument Valley 2 (ustwo games) (برنده)
    Old Man's Journey (Broken Rules)
    Super Mario Run (Nintendo)


بهترین بازی برای کنسولهای قابل حمل:


  • Ever Oasis (Grezzo / Nintendo)
    Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia (Intelligent Systems / Nintendo)
    Metroid: Samus Returns (MercurySteam / Nintendo) (برنده)
    Monster Hunter Stories (Marvelous / Capcom / Nintendo)
    Poochy and Yoshi’s Woolly World (Good-Feel / Nintendo)


بهترین بازی واقعیت مجازی:


  • Farpoint (Impulse Gear / Sony Interactive Entertainment)
    Lone Echo (Ready at Dawn / Oculus Studios)
    Resident Evil 7: Biohazard (Capcom) (برنده)
    Star Trek: Bridge Crew (Red Storm Entertainment / Ubisoft)
    Superhot VR (Superhot Team)


بهترین بازی اکشن:


  • Cuphead (Studio MDHR Entertainment)
    Destiny 2 (Bungie / Activision)
    Nioh (Team Ninja / Sony Interactive Entertainment)
    Prey (Arkane Studios / Bethesda)
    Wolfenstein II: The New Colossus (MachineGames / Bethesda) (برنده)


بهترین بازی اکشن ماجراجویی:


  • Assassin's Creed: Origins (Ubisoft Montreal / Ubisoft)
    Horizon Zero Dawn (Guerrilla Games / Sony Interactive Entertainment)
    Super Mario Odyssey (Nintendo EPD / Nintendo)
    The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo EPD / Nintendo) (برنده)
    Uncharted: The Lost Legacy (Naughty Dog / Sony Interactive Entertainment)


بهترین بازی نقش آفرینی:


  • Divinity: Original Sin II (Larian Studios)
    Final Fantasy XV (Square Enix Business Division 2 / Square Enix)
    NieR: Automata (Platinum Games / Square Enix)
    Persona 5 (Atlus) (برنده)
    South Park: The Fractured But Whole (Ubisoft San Francisco / Ubisoft)


بهترین بازی مبارزه‌ای:


  • Arms (Nintendo EPD / Nintendo)
    Injustice 2 (NetherRealm Studios / Warner Bros. Interactive Ent) (برنده)
    Marvel vs. Capcom: Infinite (Capcom)
    Nidhogg 2 (Messhof Games)
    Tekken 7 (Bandai Namco Studios / Bandai Namco Entertainment)


بهترین بازی خانوادگی:


  • Mario Kart 8 Deluxe (Nintendo EAD / Nintendo)
    Mario + Rabbids Kingdom Battle (Ubisoft Paris + Milan / Ubisoft)
    Sonic Mania (PagodaWest Games, Headcannon / Sega)
    Splatoon 2 (Nintendo EPD / Nintendo)
    Super Mario Odyssey (Nintendo EAD / Nintendo) (برنده)


بهترین بازی استراتژی:


  • Halo Wars 2 (Creative Assembly, 343 Industries / Microsoft Studios)
    Mario + Rabbids Kingdom Battle (Ubisoft Paris + Milan / Ubisoft) (برنده)
    Total War: Warhammer II (Creative Assembly / Sega)
    Tooth and Tail (Pocketwatch Games)
    XCOM 2: War of the Chosen (Firaxis Games / 2K)


بهترین بازی ورزشی/مسابقه‌ای:


  • FIFA 18 (EA Vancouver / EA)
    Forza Motorsport 7 (Turn 10 Studios / Microsoft Studios) (برنده)
    Gran Turismo Sport (Polyphony Digital / Sony Interactive Entertainment)
    NBA 2K18 (Visual Concepts / 2K Sports)
    Pro Evolution Soccer 2018 (PES Productions / Konami)
    Project Cars 2 (Slightly Mad Studios / Bandai Namco Entertainment)


بهترین بخش چندنفره: برنده‌ی این بخش هنوز اعلام نشده


  • Call of Duty: WWII (Sledgehammer Games / Activision)
    Destiny 2 (Bungie / Activision)
    Fortnite (Epic Games)
    Mario Kart 8 Deluxe (Nintendo EAD / Nintendo)
    PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG Corp.)
    Splatoon 2 (Nintendo EPD / Nintendo)


مورد انتظارترین بازی:


  • God of War (Santa Monica Studio / Sony Interactive Entertainment)
    Marvel's Spider-Man (Insomniac Games / Sony Interactive Entertainment)
    Monster Hunter World (Capcom)
    Red Dead Redemption II (Rockstar Games)
    The Last of Us Part II (Naughty Dog / Sony Interactive Entertainment)(برنده)


مشهورترین گیمر:


  • Andrea Rene (What's Good Games)
    Clint Lexa ("Halfcoordinated")
    Guy Beahm ("Dr. Disrespect") (برنده)
    Mike Grzesiek ("Shroud")
    Steven Spohn (AbleGamers)


بهترین بازی در مسابقات eSports:


  • Counter-Strike: Global Offensive (Valve)
    Dota 2 (Valve)
    League of Legends (Riot)
    Overwatch (Blizzard) (برنده)
    Rocket League (Psyonix)


بهترین بازیکن مسابقات eSports:


  • Lee Sang-hyeok "Faker" (SK Telecom 1, League of Legends) (برنده)
    Marcelo "coldzera" David (SK Gaming, Counter-Strike: GO)
    Nikola 'NiKo' Kovac (FaZe Clan, Counter-Strike: GO)
    Je-hong "ryujehong" Ryu (Seoul Dynasty, Overwatch)
    Kuro "KuroK"” Salehi Takhasomi (Team Liquid, Dota 2)

بهترین تیم مسابقات eSports:


  • Cloud 9 (برنده)
    FaZe Clan
    Lunatic-Hai
    SK Telecom T1
    Team Liquid


بهترین بازی ساخته‌ی دانشجویان:


  • Falling Sky (Jonathan Nielssen, Nikolay Savoy, Mohsen Shah / National Film & TV School)
    From Light (Alejandro Grossman, Steven Li, Sherveen Uduwana / USC)
    Hollowed (Erin Marek, Jerrick Flores, Charley Choucard / University of Central Florida)
    Impulsion (Hugo Verger, Remi Bertrand, Maxime Lupinski / IIM)
    Level Squared (Kip Brennan, Stephen Scoglio, Dane Perry Svendsen / Swinburne University) (برنده)
    Meaning (Hariz Yet / DigiPen Institute of Technology Singapore)


بهترین شروع برای یک بازی ایندی:


  • Cuphead (Studio MDHR Entertainment) (برنده)
    Golf Story (Sidebar Games)
    Hollow Knight (Team Cherry)
    Mr. Shifty (Team Shifty)
    Slime Rancher (Monomi Park)


بازی منتخب هواداران چینی:


  • Honor of Kings (Timi Studio Group)
    ICEY (FantaBlade Network)
    Gumballs & Dungeons (QcPlay Limited)
    jx3 HD (Kingsoft Corporation) (برنده)
    Monument Valley 2 (ustwo games)

اطلاعات تکميلي

برچسب‌ها
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

iNFO@BaziMag.com

09155229694

051-37657648

051-37650323

عضویت در خبرنامه بازی مگ
برای دریافت جدیدترین اخبار دنیای سرگرمی به خبرنامه روزانه ما بپیوندید