نویسنده: فرشاد جمعه، 06 ارديبهشت 1398
ساعت 13:30

بازی Madden NFL 20 معرفی شد

بازی Madden NFL 20 در ماه اوت عرضه خواهد شد

5 از 5

در جدیدترین اخبار بازی در بازی‌مگ؛ EA Sports بصورت رسمی بازی Madden NFL 20 را معرفی نمود که براساس زمانبندی در تاریخ 2 اوت (برابر با 11 مرداد ماه سال 1398) برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و PC (از طریق EA Origin) عرضه خواهد شد؛ همچنین این شرکت Patrick Mahomes بازیکن تیم آمریکایی «کانزاس سیتی چیفس» (Kansas City Chiefs) را جهت حضور برروی کاور آرت این بازی انتخاب نموده است.

در بازی Madden NFL 20 شاهد حضور ویژگی‌های جدید و قابل توجهی هستیم که در ادامه به توضیح مختصری از آن‌ها خواهیم پرداخت:

  • کالج فوتبال با ظرفیت محدود
  • حالت جدیدی به نام Face of the Franchise: QB1 که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در کالج، Quarterback خود را ایجاد نموده و در College Football Playoff و در نهایت در NFL Combine شرکت کنند.
  • حضور 10 کالج که شامل Texas ،Oregon ،Oklahoma ،Clemson ،Florida ،LSU ،Miami ،Texas Tech ،USC و Florida St. می‌شوند.
  • در بازی Madden NFL 20 شاهد حضور X-Factor Players جدیدی هستیم که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا از توانایی‌های منحصر بفرد خود استفاده و دست به خلق سوپر استارهای قدرتمند NFL بزنند، یکی از قدرتمندترین سوپر استارها Mahomes خواهد بود که از توانایی‌های او می‌توان به گام‌ها و فرار سریع او اشاره کرد؛ الکترونیک آرتز در مورد این خصوصیت اعلام کرد:

بطور کلی، شاهد 50 سوپر استار X-Factor و بیش از 30 سوپر استار دیگر خواهید بود، تفاوت‌های میان این دو، توانایی‌های Zone و توانایی‌های سوپر استار خواهد بود؛ توانایی‌های Zone در زمان پایان لیگ مشخص می‌شوند اما توانایی‌های سوپر استار مربوط به توانایی خود فرد می‌شوند که در هر بازی مشاهده خواهید کرد. بطور کلی در این بازی با 20 توانایی Zone برای 50 سوپر استار X-Factor و 140 توانایی سوپر استار روبرو هستیم. در هر بازی شاهد تفاوت‌هایی که بواسطه‌ی این توانایی‌ها ایجاد می‌شوند خواهید بود.

  • عنوان Madden NFL 20 همچنین از یک Urban Symphony برخوردار است که به گفته‌ی الکترونیک آرتز شامل موسیقی هیپ هاپ، Urban Lifestyle Trends و موسیقی Pop Culture خواهد بود.

همانطور که گفته شد عنوان Madden NFL 20 در تاریخ 2 اوت عرضه خواهد شد اما کسانی که نسخه‌ی گرانتر «سوپر استار» (Superstar) این بازی را خریداری کنند، امکان اجرای آن را سه روز زودتر بدست خواهند آورد؛ در ادامه شاهد تریلر معرفی این بازی خواهید بود:

فرشاد | تریلر | 26/04/2019

ویدئو

برچسب‌ها
  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.