نویسنده: حسین نوری یکشنبه، 27 دی 1394
ساعت 13:23

راهنما و لیست تروفی بازی The Order 1886

تعداد بازدید: 7603
4.25 از 5

راهنمای دریافت تمامی تروفی ها در بازی The Order: 1886

در این مطلب قصد داریم تا نحوه ی دریافت تمامی تروفی های بازی The Order 1886 را با شما عزیزان مرور کنیم تا با استفاده از این آموزش بتوانید تروفی پلاتینیوم بازی را دریافت کرده و تغییر مثبتی در رتبه ی پروفایلتان در لیدر برد بازی مگ ایجاد نمائید. The Order  را میتوان در گروه Easy Trophies ( تروفی های ساده ) قرار داد چرا که کاربران میتوانند بسادگی تروفی پلاتینیوم این بازی را با کمتر از 10 ساعت بازی بدست آورند .

 عنوان :The Order 1886

درجه ی سختی برای گرفتن تروفی Platinium : سادهthe order 1886 cover

تعداد کل Trophy ها : 22 عدد 

تروفی های آفلاین : 50 عدد ( تروفی پلاتینیوم 1 ، تروفی گلد 6 ، تروفی نقره ای 14 ، تروفی مخفی 1 )

تروفی های آنلاین : ندارد

تروفی های مشکل ساز : ندارد

حداقل دفعات انجام بازی برای دریافت پلاتینیوم : 1 مرتبه به همراه پاکسازی

زمان مورد نیاز برای دریافت تمام Trophy  ها : بین 6 تا 8 ساعت

هشدار مشخص شدن قسمت های حیاتی داستان : خدمت دوستانی که هنوز بازی رو انجام ندادن باید عرض کنم که این آموزش باعث میشه بخش های بسیار مهم از داستان بازی مشخص بشه . پس بهتر اینه که قبل از استفاده از این آموزش یکبار بازی رو تمام کرده باشید .

قدم اول: تمام کردن قسمت داستانی بازی، بدست آوردن تروفی های مربوط به کشتن دشمنان، کشتن دشمنان با استفاده از تمامی سلاح های بازی و پیدا کردن تمام آیتم های قابل جمع آوری در بازی.
شما میتوانید تمام تروفی های بازی را در همان بار اول که بازی می کنید بدست آورید، مهمترین نکته بخاطر داشتن جمع آوری تمام آیتم ها و سلاحها است. 6 نوع آیتم قابل جمع آوری در بازی وجود دارد که شامل: Inspect Items, Phonograph Cylinders, Newspaper, Photographs, Document و در پایان  Inspect Objects می شوند.

برای مشاهده لیست سلاحهای بازی به قسمت تروفی Well Roundedgold سری بزنید، متاسفانه تقریبا غیر ممکن است که بدانید چه سلاحی را جا انداخته اید، پس دقت داشته باشید که سلاحی را جا نیندازید.

همچنین در بازی تعدادی تروفی مربوط به نحوه کشتن دشمنان وجود دارد که عموما شما آنها را بطور طبیعی در بازی کسب می کنید.

قدم دوم: پاکسازی

پس از پایان بازی اگر آیتمی یا تروفی را جا انداختید می توانید با برگشتن به همان قسمت از بازی آن را بدست آورید

 

trophy-guide

راهنمای دریافت تروفی بازی the order 1886

The Grail

Collect all trophies

 همونطور که میدونید برای گرفتن تروفی پلاتینیوم باید تمامی تروفی های بازی رو گرفته باشید . برای این بازی هم به همین صورت هست


 

تروفی بازی the order 1886

  The Marksman

 Kill 5 enemies with a headshot during Blacksight

 

 

برای این تروفی شما باید در زمان استفاده از قدرت Blacksight پنج دشمن را هدشات کنید، به عبارتی گلوله به سرآنها بزنید. شما این تکنیک را در چپتر دوم یاد میگیرید و با کلیک دکمه دکمه ی l1 دسته ی Ps4Blacksight را فعال میکنید که باعث کوتاه تر شدن زمان می شود و با شلیک سریعتر به نقاط رندومی از دشمنان آن ها را از پای در می آورید. برای این تروفی شما باید اینقدر این کار را انجام دهید و شلیک کنید تا 5 نفر را با شلیک به سر از پا در بیاندازید. نیازی نیست این 5 نفر در یک زمان باشند و بی نهایت فرصت برای گرفتن این تروفی دارید.


 

راهنمای دریافت تروفی بازی the order 1886

Well Rounded

Kill an enemy with every weapon

 

درکل تعداد 16 اسلحه و نارنجک در بازی وجود دارد که شما باید با استفاده از تمامی آنها حداقل یک نفر را بکشید. بیشتر این سلاحها در طول بازی بدون هیچ تلاشی در اختیار شما قرار می گیرند و هیچ سلاحی در بازی مخفی نیست، تنها به یاد داشته باشید اجساد را برای پیدا کردن سلاحهایی که برایتان جدید است همیشه بگردید و حداقل یک نفر را با آن سلاح بکشید. با استفاده از لیست پایین حواستان به سلاح ها باشد و اگر یکی از آنهارا از دست دادید با کمک این لیست میتوانید به همان چپتر در بازی رفته و آن سلاح را پیدا کرده و از آن استفاده کنید.

C-78 Autoloading Pistol:

این سلاح در چپتر اول بازی به شما داده می شود و شما بوسیله آن تعدادی دشمن را از پا در می آورید.


MK 1 Service Revolver:

در چپتر یک بازی این سلاح را می توانید از اجساد بردارید، این سلاح در بازی بسیار رایج است.


M2 "Falchion" Auto-Rifle:

در چپتر یک این سلاح در بین سلاح های شما به صورت اتوماتیک قرار می گیرد ، فقط دقت داشته باشید حداقل برای کشتن یک دشمن از آن استفاده کنید.

"Duelist" Revolver:

به صورت اتوماتیک در چپتر 3 در درگیری داخل ساختمان در بین سلاح های شما قرار می گیرد.

M82 Selfloader Carbine:

این سلاح را 2 دشمن اول چپتر 3 دارند و شما می توانید بعد از کشتن آنها آن را بردارید. البته این سلاح هم در طول بازی بسیار دیده می شود.

M85 Automatisch:

در چپتر 3 بعد از کشتن دو دشمن ابتدایی وارد اتاقی با تعدادی نارنجک و 2 اسلحه میشوید، یکی از این سلاح ها همین تفنگ است، البته در طول این چپتر می توانید این سلاح را از اجساد دشمنان هم بردارید.


M84 Marksman Carbine (Sniper Rifle with Scope):

شما در چپتر 9 مجبور هستید با استفاده از این سلاح چند نفر را از پا در بیاورید پس این سلاح غیر قابل جا انداختن است.


RA-5 Repeating Shotgun:

در چپتر 3 در تیراندازی بزرگ داخل محوطه حیاط که موجی از دشمنان به سمت شما می آیند شما این شاتگان را می توانید از اجساد آنها بردارید.


M86 Thermite Rifle:

در انتهای چپتر 3 شما بعد از یک صحنه نمایشی بصورت اتوماتیک این سلاح را در اختیار می گیرید.


C-81 Maschinenpistole:

در چپتر 5 شما این سلاح را برروی یک بالکن که در آنجا با استفاده از یک سلاح دوربین دار باید شورشیان را از بین ببرید می توانید پیدا کنید. همچنین می توانید از اجساد دشمنان در همین چپتر این سلاح را بردارید.


'Three Crown' Coach Gun (Sawed-Off Shotgun):

شما می توانید این سلاح را در درگیری آشپزخانه در چپتر 5 از اجساد بردارید و همچنین در چپتر 11 بعضی از دشمنان این سلاح را دارند. این سلاح یکی از کمیاب ترین سلاح های بازی است پس دقت داشته باشید آن را با شاتگان معمولی اشتباه نگیرید.


T-23 Arc Induction Lance:

در ابتدای چپتر 8 این سلاح در اختیار شما خواهد بود.

M4 'Dragoon' Revolver:

در ابتدای چپتر 8 بطور اتوماتیک در اختیار شماست.


MK IV Grenade (Frag Grenade):

در ابتدای چپتر 8 بطور اتوماتیک 3 عدد از این نارنجک در اختیار دارید.


TS-29 Cannon (Rocket Launcher):

شما در چپتر 8 مجبورید از این سلاح استفاده کنید پس نگران جا انداختن آن نباشید.


TS-17 'Detonator' (Grenade Launcher):

 در چپتر 9 برروی عرشه کشتی فردی است که این سلاح را دارد، با کشتن او می توانید این سلاح را بدست آورید. همچنین در داخل کشتی روی میز در همین چپتر می توانید آنرا پیدا کنید، این تفنگ شاید کمیاب ترین سلاح بازی باشد.


Repeating Arbalest (Crossbow):

در ابتدای چپتر 11 به عنوان قسمتی از داستان بازی این سلاح را برمی دارید. از آن در کشتن افراد داخل باغ استفاده کنید.


 

راهنمای دریافت تروفی بازی the order 1886

  Modern Marvels

Kill 40 enemies with science weapons

 

 

این تروفی را در چپتر 8 بطور خود به خود بدست می آورید. زمانی که شما باید با TS-29 Cannon که یکScience Weapon محسوب می شود 42 نفر را می کشید تا بعد از آن یک صحنه نمایشی را در بازی ببینید.


 

راهنمای دریافت تروفی بازی the order 1886

Collateral Damage

Kill 3 enemies with a single explosion

 

برای این تروفی شما باید با یک انفجار 3 نفر را بطور همزمان بکشید. یکی از راحتترین زمان ها برای گرفتن این تروفی دقیقا زمانیست که در تروفی قبل هم اشاره شد و شما باید با استفاده از سلاح یاد شده موجی از دشمنان را از بین ببرید. بلافاصله در لحظه ای که این تفنگ در اختیار شما قرار می گیرد در پایین سمت راست صفحه 3 دشمن در کنار هم پشت فنس محافظ قرار دارند به آنها شلیک کنید. اگر در بار اول موفق نشدید این چکپوینت را ری استارت کنید.


 

راهنمای دریافت تروفی بازی the order 1886

Between the Eyes

Kill 100 enemies with a headshot

 

 همانطور که از اسم این تروفی معلوم است شما باید 100 نفر را در بازی هدشات کنید. فرصت های بیشماری برای این کار در بازی هست. اگر هم موفق نشدید می توانید پس از پایان بازی چپترهایی دوباره بازی کنید تا این تروفی را بدست آورید. یکی از بهترین مکان ها برای فارم چپتر 3 است که دارای دشمنان زیادی است.


 

راهنمای دریافت تروفی بازی the order 1886

Undivided Attention

Kill 25 enemies during Blacksight

 

برای بدست آوردن این تروفی شما باید با استفاده از توانایی Blacksight که قبلا به آن اشاره شد 25 نفر را بکشید. این تروفی را معمولا زود و در همان چپتر های ابتدایی بدست خواهید آورد.


 

راهنمای دریافت تروفی بازی the order 1886

  From the Hip

Kill 25 enemies without aiming

 

 

برای بدست آوردن این تروفی شما باید 25 نفر را بدون نشانه گرفتن و کمک گرفتن از دکمه L2 و فقط با شلیک ساده بوسیله R2 بکشید. اگر در گرفتن این تروفی دچار مشکل شدید می توانید سختی بازی را به اندازه Easy پایین بیاورید و این کار را انجام دهید.


 

راهنمای دریافت تروفی بازی the order 1886

Box Your Ears

Kill 15 enemies with melee attacks

 

در این تروفی شما باید با نزدیک شدن به دشمن و استفاده از دکمه مثلث آنها را بدون شلیک از پای در بیاورید با کشتن 15 دشمن به این شکل تروفی متعلق به شماست، فقط دقت داشته باشید کشتن به صورت مخفی و از پشت شامل این تروفی نمی شود و شما باید در یک مبارزه تن به تن آنها را بکشید.


 

راهنمای دریافت تروفی بازی اوردر 1886

Snuffed Out

Kill 7 enemies with silent takedowns

 

 

شما در چپتر 5 چگونگی مخفیانه از پای در آوردن دشمنان یا به عبارتی Silent Takedown را یاد خواهید گرفت. وقتی که از پشت به آهستگی به دشمنی نزدیک می شوید و دکمه مثلثبرروی تصویر نمایان می شود با فشار این دکمه در لحظه مناسب نه دیرتر و نه زودتر دشمن را می کشید، اما اگر خیلی دیر یا خیلی زود دکمه را فشار دهید دشمن شما را میبیند و او شما را می کشد. چپتر 5 و 7 و11 محل مناسبی برای گرفتن این تروفی هستند، فراموش نکنید قبل چپتر 5 نمی توانید این تروفی را بدست آورید و Silent Takedown های شما تا شروع چپتر 5 محاسبه نمی شود.


 

راهنمای دریافت تروفی بازی the order 1886

Gunslinger

Kill 75 enemies with pistols

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA در این بازی 5 نوع هفت تیر در اختیار شما قرار می گیرد که شامل: C-78 Autoloading, MK 1 Service Revolver, Duelist Revolver, C-82 Maschinenpistole, M4 Dragoon Revolver می شود، برای کسب این تروفی شما باید 75 نفر را با 7تیر که می تواند ترکیبی از اینها باشد بکشید. سعی کنید از همان ابتدای بازی به دنبال گرفتن این تروفی باشید.


 

راهنمای دریافت تروفی بازی the order 1886

The Hunter

Kill 10 Lycans

 

 

در این تروفی شما باید 10 گرگینه را در بازی بکشید، اصلا نگران از دست دادن این تروفی نباشید چون این تروفی در طول داستان خودبه خود بدست می آید، نحوه کشتن گرگینه ها را در بازی می آموزید.


 

راهنمای دریافت تروفی بازی the order 1886

Up in Flames

Incinerate 15 enemies

 برای کسب این تروفی شما باید 15 نفر را بسوزانید که فقط از طریق سلاح "M86 Thermite Rifle" قابل انجام است. در چپتر 3 اولین بار این سلاح را خواهید دید. ابتدا با استفاده از R2 به سمت آنها پودر آتش زا شلیک کنید و سپس با استفاده از L2 وشلیک Flare آنها را بسوزانید.


 collectible-trophies

 

4 تروفی زیر مربوط به جمع آوری تمام اشیا و آیتم های قابل جمع آوری میباشد، و شما می توانید ویدیوهای کامل محل این اشیا را در زیر تروفی Power of Observation مشاهده کنید.

 

راهنمای دریافت تروفی بازی the order

Inspector First Class

Find all inspect items

تمام Inspect item ها را پیدا کنید . در ادامه ویدیو ی راهنمای این تروفی قرار گرفته است


 

راهنمای دریافت تروفی بازی فاث خقیثق 1886

Archivist

Collect all phonograph cylinders

 تمام phonograph cylinder ها رو باید پیدا کنید . ویدیوی مربوط به این تروفی در ادامه درج شده است


 

راهنمای دریافت تروفی بازی اوردر 1886

Well-read

Inspect all newspapers

 برای دریافت این تروفی باید تمامی روزنامه های موجود در بازی را پیدا کنید . ویدیو ی مربوط به محل قرار گیری روزنامه ها در ادامه درج شده است


 

راهنمای دریافت تروفی بازی اوردر 1886

Detail Oriented

Inspect all photographs and documents

 برای دریافت این تروفی باید تمامی تصاویر و همینطور پرونده های موجود در بازی را پیدا کرده و مطالعه کنید . در ویدیئی که در پائین درج شده است محل قرار گیری این موارد نمایش داده شده است


 

راهنمای دریافت تروفی بازی the order 1886

Power of Observation

Inspect all objects

 

 شما در راه بدست آوردن این تروفی، 4 تروفی قبل را هم بدست می آورید. درکل تعداد 77 شی قابل جمع آوری در این بازی وجود دارد که شامل : 16 Phonograph Cylinders, 10 Newspaper, 11 Photograph, 16 Documents, 10 inspect Objects, 14 Inspect Items می باشد.

هیچ کدام از این اشیا جا انداختنی نیستند و اگر فراموش کردید یکی را بردارید می توانید بعد از اتمام بازی دوباره به همان چپتر و همان قسمت رفته و آن را پیدا کنید. به یاد داشته باشید که شما باید هردو سمت Photographها و Documentها را بررسی کنیدو همچنین تمام اشیا را با آنالوگ چپ بررسی کنید.

در کل 16 چپتر در بازی وجود دارد که تعدادی از آنها دارای آیتم های قابل جمع آوری نیستند پس ما فقط به چپتر هایی می پردازیم که مربوط به این تروفی هستند و شما باید آیتم ها و اشیایی را پیدا کنید.

نام تاریخ حجم دفعات دانلود دانلود
ویدیو نمایش محل قرار گیری تمامی آیتم های موجود در چپتر 1 بازی The Order 1886 1394-10-27 10.49 MB 745 Download

نام تاریخ حجم دفعات دانلود دانلود
ویدیو نمایش محل قرار گیری تمامی آیتم های موجود در چپتر 2 بازی The Order 1886 1394-10-27 5.24 MB 476 Download

نام تاریخ حجم دفعات دانلود دانلود
ویدیو نمایش محل قرار گیری تمامی آیتم های موجود در چپتر 3 بازی The Order 1886 1394-10-27 23.33 MB 574 Download

نام تاریخ حجم دفعات دانلود دانلود
ویدیو نمایش محل قرار گیری تمامی آیتم های موجود در چپتر 4 بازی The Order 1886 1394-10-27 14.1 MB 561 Download

نام تاریخ حجم دفعات دانلود دانلود
ویدیو نمایش محل قرار گیری تمامی آیتم های موجود در چپتر 5 بازی The Order 1886 1394-10-27 15.88 MB 516 Download

نام تاریخ حجم دفعات دانلود دانلود
ویدیو نمایش محل قرار گیری تمامی آیتم های موجود در چپتر 9 بازی The Order 1886 1394-10-27 20.53 MB 550 Download

نام تاریخ حجم دفعات دانلود دانلود
ویدیو نمایش محل قرار گیری تمامی آیتم های موجود در چپتر 11 بازی The Order 1886 1394-10-27 24.62 MB 502 Download 

راهنمای دریافت تروفی بازی the order 1886

Brilliant!

Shoot an airborne grenade during Blacksight

 

برای این تروفی شما باید در حالت استفاده از Blacksight یک نارنجک در هوا پرتاب شده را منفجر کنید. این کار آنقدر که به نظر می رسد سخت نیست. شما حتی می توانید نارنجک را خودتان پرتاب کنید و سریعا با فشار دکمه L1 و رفتن به حالت Blacksight با فشار R2 به نارنجک در هوا شلیک کنید. در این تروفی تمامی انواع نارنجک ها را می توان استفاده کرد.

اگر باز هم نتوانستید می توانید از ویدیوی زیر کمک بگیرید. 

راهنمای دریافت تروفی بازی the order 1886

Discombobulated

Stun an enemy 30 times with the M2 ‘Falchion'

 

 

در این تروفی شما باید30 مرتبه دشمنان را Stun یا به عبارتی برای لحظه ای گیج کنید و این کار را با استفاده از تفنگ M2 Falchion که در بازی به کرات دیده می شود انجام دهید. تنها کاری که شما باید بکنید این است که با استفاده از دکمه R1 لحظه ای آن ها راStun کنید، شما می توانید این کار را در طول بازی و برروی 30 فرد متفاوت یا تنها برروی یک شخص انجام دهید.


 

راهنمای دریافت تروفی بازی order 1886

Highly Volatile

Detonate 10 powder kegs

 

برای کسب این تروفی شما باید 10 عدد powder keg که بشکه های قرمز قابل اشتعالی هستند را منفجر کنید. تعداد زیادی در بازی وجود ندارد پس بهترین جا برای بدست آوردن این تروفی در تصویر زیر آمده است که در چپتر 3 در قسمت "The Puppet Queen" با آن روبه رو می شوید و می توانید با ریستارت چند باره این قسمت این تروفی را به سادگی بدست آورید.

راهنمای دریافت تروفی highly volatile


 

راهنمای دریافت تروفی بازی the order 1886

A Knight No More

Complete the game (any difficulty)

 

 

و در انتها با تمام کردن بازی با هر سختی دلخواه می توانید این تروفی را کسب کنید.

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید