نویسنده: میلاد شجری پنج شنبه، 04 بهمن 1397
ساعت 09:00

نامزد‌های اسکار ۲۰۱۹ مشخص شدند



تعداد بازدید: 170
0 از 5

نامزد‌های دریافت جایزه در ۹۱مین مراسم اسکار در جریان استریمی زنده، معرفی شدند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون در بازی‌مگ؛ نامزد‌های دریافت جایزه در مراسم اسکار سال ۲۰۱۹ میلادی، در جریان یک استریم زنده از سالن تئاتر ساموئل گلدوین، توسط «کومیل نانجیانی» و «تریسی الیس راس» معرفی شدند. در مراسم امسال رقابت اصلی میان فیلم‌های The Favourite و Roma است که هر کدام در ده بخش نامزد شده‌اند. فیلم‌های A Star Is Born و Vice نیز عملکردی عالی داشته‌اند و موفق به نامزد کسب جایزه اسکار در هشت بخش شوند. به دنبال آن‌ها، فیلم‌‌های Black Panther با هفت نامزدی، BlacKkKlansman با شش نامزدی و Bohemian Rhapsody و همچنین، Green Book با پنج نامزدی قرار دارند. گفتنی است که تمامی فیلم‌های ذکر شده در بخش بهترین فیلم نامزد کسب جایزه اسکار هستند؛ نکته جالب درباره نامزد‌های این بخش، این است که Black Panther اولین فیلم ابرقهرمانی است که نامزد کسب جایزه بهترین فیلم سال می‌شود.

نود و یکمین مراسم اسکار همانند سالیان گذشته، در سالن دالبی تئاتر واقع در شهر هالیوود در تاریخ پنجم اسفند‌ماه ۹۷ (۲۴ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برگذار خواهد شد. در ادامه می‌توانید لیست نامزد‌های مراسم امسال را مشاهده نمایید:

بهترین فیلم:

  • Black Panther
  • BlacKkKlansman
  • Bohemian Rhapsody
  • The Favourite
  • Green Book
  • Roma
  • A Star Is Born
  • Vice

بهترین بازیگر مرد:

  • کریستین بیل برای فیلم Vice
  • بردلی کوپر برای فیلم A Star Is Born
  • ویلیام دافو برای فیلم At Eternity’s Gate
  • رمی ملک برای فیلم Bohemian Rhapsody
  • ویگو مورتنسن برای فیلم Green Book

بهترین بازیگر زن:

  • یالیتزا آپاریسیو برای فیلم Roma
  • گلن کلوز برای فیلم The Wife
  • اولیویا کولمن برای فیلم The Favourite
  • لیدی گاگا برای فیلم A Star Is Born
  • ملیسا مک کارتی برای فیلم Can You Ever Forgive Me?

بهترین بازیگر مکمل مرد:

  • ماهرشالا عالی برای فیلم Green Book
  • آدام درایور برای فیلم BlacKkKlansman
  • سم الیوت برای فیلم A Star Is Born
  • ریچارد ای. گرانت برای فیلم Can You Ever Forgive Me?
  • سم راکول برای فیلم Vice

بهترین بازیگر مکمل زن:

  • ایمی ادامز برای فیلم Vice
  • مارینا دی تاویرا برای فیلم Roma
  • رجینا کینگ برای فیلم If Beale Street Could Talk
  • اما استون برای فیلم The Favourite
  • ریچل وایس برای فیلم The Favourite

بهترین کارگردان:

  • اسپایک لی برای فیلم BlacKkKlansman
  • پاول پاولیکوفسکی برای فیلم Cold War
  • یورگوس لانتیموس برای فیلم The Favourite
  • آلفونسو کوارون برای فیلم Roma
  • آدام مک کی برای فیلم Vice

بهترین انیمیشن سینمایی:

  • Incredibles 2 به کارگردانی برد بیرد
  • Isle of Dogs به کارگردانی وس اندرسون
  • Mirai به کارگردانی مامورو هوسودا
  • Ralph Breaks the Internet به کارگردانی ریچ مور و فیل جانسون
  • Spider-Man Into the Spider-Verse به کارگردانی باب پرسیکتی، پیتر رمزی و رادنی راثمن

بهترین انیمیشن کوتاه:

  • Animal Behaviour به کارگردانی آلیسون اسنودن و دیوید فاین
  • Bao به کارگردانی دومی شی
  • Late Afternoon به کارگردانی لوییز بگنال
  • One Small Step به کارگردانی اندرو چزورث و بابی پانتیلاس
  • Weekends به کارگردانی ترور هیمِنِز

بهترین فیلم‌نامه اقتباسی:

  • The Ballad of Buster Scruggs به نویسندگی جوئل کوئن و ایتان کوئن
  • BlacKkKlansman به نویسندگی چارلی واچتِل، دیوید رابینوویتز، کوین ویلمات و اسپایک لی
  • Can You Ever Forgive Me? به نویسندگی نیکل هولُفسنِر و جف وایتی
  • If Beale Street Could Talk به نویسندگی بَری جِنکینز
  • A Star Is Born به نویسندگی اریک راث، بردلی کوپر و فترس

بهترین فیلم‌نامه اورجینال:

  • The Favourite به نویسندگی دبورا دیویس و تونی مک نمارا
  • First Reformed به نویسندگی پاول شرایدر
  • Green Book به نویسندگی نیک واللانگا، برایان کوری و پیتر فارلی
  • Roma به نویسندگی آلفونسو کوارون
  • Vice به نویسندگی آدام مک کِی

بهترین فیلم‌برداری:

  • لوکاس زال برای Cold War
  • رابی رایان برای The Favourite
  • کیلیب دیشنل برای Never Look Away
  • آلفونسو کوارون برای Roma
  • متیو لیباتیک برای A Star Is Born

بهترین مستند سینمایی:

  • Free Solo
  • Hale County This Morning, This Evening
  • Minding the Gap
  • Of Fathers and Sons
  • RBG

بهترین مستند کوتاه:

  • Black Sheep
  • End Game
  • Lifeboat
  • A Night at the Garden
  • Period. End Of Sentence

بهترین فیلم لایو اکشن کوتاه:

  • Detainment
  • Fauve
  • Marguerite
  • Mother
  • Skin

بهترین فیلم خارجی زبان:

  • Capernaum از کشور لبنان
  • Cold War از کشور لهستان
  • Never Look Away از کشور آلمان
  • Roma از کشور مکزیک
  • Shoplifters از کشور ژاپن

بهترین تدوین فیلم:

  • BlacKkKlansman
  • Bohemian Rhapsody
  • Green Book
  • The Favourite
  • Vice

بهترین تدوین صدا:

  • Black Panther
  • Bohemian Rhapsody
  • First Man
  • A Quiet Place
  • Roma

بهترین میکس صدا:

  • Black Panther
  • Bohemian Rhapsody
  • First Man
  • Roma
  • A Star Is Born

بهترین طراحی صحنه:

  • Black Panther
  • First Man
  • The Favourite
  • Mary Poppins Returns
  • Roma

بهترین موسیقی متن اورجینال:

  • BlacKkKlansman
  • Black Panther
  • If Beale Street Could Talk
  • Isle of Dogs
  • Mary Poppins Returns

بهترین آهنگ:

  • آهنگ All The Stars از فیلم Black Panther
  • آهنگ I’ll Fight from از مستند RBG
  • آهنگ The Place Where Lost Things Go از فیلم Mary Poppins Returns
  • آهنگ Shallow از فیلم A Star Is Born
  • آهنگ When A Cowboy Trades His Spurs For Wings از فیلم The Ballad of Buster Scruggs

بهترین چهره‌ پردازی:

  • Border
  • Mary Queen of Scots
  • Vice

بهترین طراحی لباس:

  • The Ballad of Buster Scruggs
  • Black Panther
  • The Favourite
  • Mary Poppins Returns
  • Mary Queen of Scots

بهترین جلوه‌های ویژه:

  • Avengers Infinity War
  • Christopher Robin
  • First Man
  • Ready Player One
  • Solo A Star Wars Story
برچسب‌ها

Shadow of The Tomb Raider Trophy Guide Banner 728x154

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.