نویسنده: م.حافظ دوشنبه، 29 خرداد 1396
ساعت 12:17

اولین DLC بازی Horizon: Zero Dawn پرمحتوا خواهد بود

5 از 5

اولین DLC بازی Horizon: Zero Dawn شامل سلاح، کاوش و نقشه جدید است

یک اتفاق بسیار خوب و خوشایند برای طرفداران بازی Horizon: Zero Dawn زمانی اتفاق افتاد که در کنفرانس خبری E3 سونی، اولین DLC این بازی با نام The Frozen Wilds معرفی گردید (تریلر معرفی The Frozen Wilds در E3 2017). ظاهراً  The Frozen Wilds محتوای بسیار خوبی خواهد داشت؛ از جستجو و کاوش های بیشتر تا یک نقشه بزرگ. مدیرعامل استودیوی Guerrilla Games آقای Hermen Hulst این DLC را «بسیار پر محتوا» تعریف کرده است.

آقای Hulst در مصاحبه ای در رابطه با این DLC گفته است: « The Frozen Wilds بسیار پر محتوا است. با یک سرزمین جدید و قلمرو جدید، آن را آغاز می‌کنیم. از میان رشته کوه های شمالی عبور کرده و به سرزمین مردم قبیله Banuk می‌رسیم. آنها مردمانی بسیار جسور و دلیر هستند، درواقع آنها مجبورند که اینگونه باشند. آنها در سرزمینی وحشی زندگی می‌کنند که زنده ماندن در آن بسیار سخت است.»

آقای Hulst ادامه می‌دهد: «این DLC بسیار پر محتوا است. شامل یک نقشه خوب می‌باشد. نمی‌توانم جزئیات مربوط به ساعات گیم پلی و چیزهایی از این قبیل را بگویم اما بدانید که محتویات جدید خوبی در آن وجود دارد. بدیهی است که به جستجو و کاوش فرهنگ آنها خواهید پرداخت. چالش های زیادی وجود دارد، زیستگاه های جدید، جستجوهای جدید برای کاراکتر Aloy، سلاح های جدید و ... .»

Horizon: Zero Dawn- The Frozen Wilds قرار است همین امسال برای PlayStation 4 عرضه گردد.

م.حافظ | اخبار | 19/06/2017
  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.