نویسنده: محمد مقصودی دوشنبه، 14 اسفند 1396
ساعت 09:48

اسامی برندگان جوایز اسکار 2018

تعداد بازدید: 596
0 از 5

برندگان جوایز اسکار سال 2018 اعلام شدند و فیلم The Shape of Water (شکل آب) به کارگردانی گیلرمو دل تورو بهترین عملکرد را در میان رقیبان داشت

اسکار بزرگترین و معتبرترین آوردگاه سینمایی جهان است که هرساله به مناسبت انتخاب برترین فیلم‌های سال برگزار می‌شود؛ نودمین مراسم اسکار نیز بامداد امروز برگزار و برندگان آن مشخص شدند. فیلم شکل آب به کارگردانی گیلرمو دل تورو عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و توانست با کسب جوایز بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین موسیقی متن و بهترین طراحی تولید بالاتر از سایر رقیبان قرار بگیرد.

باقی جوایز نیز تقریبا بطور برابر بین بقیه فیلم‌ها تقسیم شد: دانکرک جدیدترین اثر کریستوفر نولان سه جایزه و فیلم‌های تاریک‌ترین ساعت، کوکو، بلید رانر 2049 و سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ نیز هرکدام دو جایزه اسکار به دست آوردند.

فهرست نامزدهای نهایی و برندگان نودمین دوره مراسم اسکار بدین صورت است:

بهترین فیلم:

فیلم Call Me by Your Name

فیلم Darkest Hour

فیلم Dunkirk

فیلم Get Out

فیلم Lady Bird

فیلم Phantom Thread

فیلم The Post

فیلم The Shape of Water

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

برنده: فیلم The Shape of Water

photo 2018 03 05 19 26 00

بهترین کارگردانی:

کریستوفر نولان برای فیلم Dunkirk

جردن پیل برای فیلم Get Out

گرتا گرویگ برای فیلم Lady Bird

پل توماس اندرسن برای فیلم Phantom Thread

گیلرمو دل تورو برای فیلم The Shape of Water

برنده: گیلرمو دل تورو برای فیلم The Shape of Water

photo 2018 03 05 19 26 11

بهترین بازیگر مرد:

تیموتی شلمی برای فیلم Call Me By Your Name

دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread

دنیل کالویا برای فیلم Get Out

گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour

دنزل واشنگتن برای فیلم Roman J. Israel, Esq

برنده: گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour

photo 2018 03 05 19 26 15

بهترین بازیگر زن:

سالی هاوکینز برای فیلم The Shape of Water

فرانسیس مک دورماند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

مارگو رابی برای فیلم I, Tonya

سیرشا رونان برای فیلم Lady Bird

مریل استریپ برای فیلم The Post

برنده: فرانسیس مک دورماند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

photo 2018 03 05 19 26 21

بهترین فیلم‌نامه اقتباسی:

فیلم Call Me By Your Name

فیلم The Disaster Artist

فیلم Logan

فیلم Molly’s Game

فیلم Mudbound

برنده: فیلم Call Me By Your Name

photo 2018 03 05 19 26 25

بهترین فیلم‌نامه اورجینال:

فیلم The Big Sick

فیلم Get Out

فیلم Lady Bird

فیلم The Shape of Water

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

برنده: فیلم Get Out

photo 2018 03 05 19 26 30

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

ویلیام دفو برای فیلم The Florida Project

وودی هارلسون برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

ریچارد جنکینز برای فیلم The Shape of Water

کریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World

سم راکول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

برنده: سم راکول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

photo 2018 03 05 19 26 39

بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

مری جی بیلگ برای فیلم Mudbound

الیسون جنی برای فیلم I, Tonya

لزلی مانویل برای فیلم Phantom Thread

لوری متکالف برای فیلم Lady Bird

اکتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Water

برنده: الیسون جنی برای فیلم I, Tonya

photo 2018 03 05 19 26 42

بهترین آهنگ:

آهنگ Mighty River از فیلم Mudbound

آهنگ Mystery of Love از فیلم Call Me By Your Name

آهنگ Remember Me از انیمیشن Coco

آهنگ Stand Up For Something از فیلم Marshall

آهنگ This Is Me از فیلم The Greatest Showman

برنده: آهنگ Remember Me از انیمیشن Coco

photo 2018 03 05 19 26 48

بهترین انیمیشن:

انیمیشن The Boss Baby

انیمیشن The Breadwinner

انیمیشن Coco

انیمیشن Ferdinand

انیمیشن Loving Vincent

برنده: انیمیشن Coco

photo 2018 03 05 19 26 50

بهترین موسیقی متن:

فیلم Dunkirk

فیلم Phantom Thread

فیلم The Shape of Water

فیلم Star Wars: The Last Jedi

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

برنده: فیلم The Shape of Water

photo 2018 03 05 19 26 57

بهترین فیلم‌برداری:

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Darkest Hour

فیلم Dunkirk

فیلم Mudbound

فیلم The Shape of Water

برنده: فیلم Blade Runner 2049

photo 2018 03 05 19 27 01

بهترین طراحی لباس:

فیلم Beauty and the Beast

فیلم Darkest Hour

فیلم Phantom Thread

فیلم The Shape of Water

فیلم Victoria & Abdul

برنده: فیلم Phantom Thread

photo 2018 03 05 19 27 05

بهترین تدوین صدا:

فیلم Baby Driver

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Dunkirk

فیلم The Shape of Water

فیلم Star Wars: The Last Jedi

برنده: فیلم Dunkirk

photo 2018 03 05 19 27 12

بهترین میکس صدا:

فیلم Baby Driver

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Dunkirk

فیلم The Shape of Water

فیلم Star Wars: The Last Jedi

برنده: فیلم Dunkirk

photo 2018 03 05 19 27 15

بهترین گریم:

فیلم Darkest Hour

فیلم Victoria & Abdul

فیلم Wonder

برنده: فیلم Darkest Hour

photo 2018 03 05 19 27 20

بهترین لایو اکشن کوتاه:

DeKalb Elementary

The Eleven O'Clock

My Nephew Emmett

The Silent Child

WatuWote/All of Us

برنده: The Silent Child

photo 2018 03 05 19 27 23

بهترین انیمیشن کوتاه:

انیمیشن Dear Basketball

انیمیشن Garden Party

انیمیشن Lou

انیمیشن Negative Space

انیمیشن Revolting Rhymes

برنده: انیمیشن Dear Basketball

photo 2018 03 05 19 27 28

بهترین جلوه‌های ویژه:

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2

فیلم Kong: Skull Island

فیلم Star Wars: The Last Jedi

فیلم War for the Planet of the Apes

برنده: فیلم Blade Runner 2049

photo 2018 03 05 19 27 38

بهترین تدوین:

فیلم Baby Driver

فیلم Dunkirk

فیلم I, Tonya

فیلم The Shape of Water

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

برنده: فیلم Dunkirk

photo 2018 03 05 19 27 33

بهترین طراحی صحنه:

فیلم Beauty and the Beast

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Darkest Hour

فیلم Dunkirk

فیلم The Shape of Water

برنده: فیلم The Shape of Water

photo 2018 03 05 19 27 43

بهترین مستند کوتاه:

مستند Edith+Eddie

مستند Heaven Is a Traffic Jam on the 405

مستند Heroin(e)

مستند Knife Skills

مستند Traffic Stop

برنده: مستند Heaven Is a Traffic Jam on the 405

photo 2018 03 05 19 27 49

بهترین مستند:

مستند Abacus: Small Enough to Jail

مستند Faces Places

مستند Icarus

مستند Last Men in Aleppo

مستند Strong Island

برنده: مستند Icarus

photo 2018 03 05 19 27 53

بهترین فیلم خارجی زبان:

فیلمA Fantastic Woman(شیلی)

فیلم The Insult(لبنان)

فیلم Loveless(روسیه)

فیلم On Body and Soul(مجارستان)

فیلم The Square(سوئد)

برنده: فیلم A Fantastic Woman(شیلی)

photo 2018 03 05 19 27 58

Shadow of The Tomb Raider Trophy Guide Banner 728x154

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.