نویسنده: میلاد شجری سه شنبه، 18 دی 1397
ساعت 11:00

عنوان Alien: Blackout برای موبایل معرفی شدتعداد بازدید: 207
0 از 5

سرانجام از نسخه جدیدی سری بازی‌های Alien به نام Alien: Blackout برای موبایل رونمایی شد.

در ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی بود که ساخت یک بازی جدیدی از سری Alien تایید شد و در ماه نوامبر همان سال نیز کمپانی فاکس قرن بیستم علامت تجاری جدیدی برای یک بازی ویدیویی به نام Alien: Blackout ثبت کرد. حال در جدیدترین اخبار بازی در بازی‌مگ؛ استودیو‌های FoxNext Games، D3 Go و Rival Game به صورت رسمی از بازی Alien: Blackout رونمایی کردند که وقایع آن در دنیای علمی/تخیلی و پرطرفدار «بیگانه» اتفاق می‌افتد. بحث برانگیزترین موضوع درباره این معرفی این است که عنوان Alien: Blackout دنباله‌ای برای بازی Alien: Isolation محسوب می‌شود که فقط قرار است روی دستگاه‌های موبایل منتشر شود. در این بازی، بازیکنان کنترل شخصیتی به نام «آماندا ریپلی» (Amanda Ripley) که دختر «الن ریپلی» (Ellen Ripley) است را در دست خواهند گرفت.

در حالی که شخصیت الن ریپلی پروتاگونیست اصلی چهار قسمت اصلی از فیلم‌های مجموعه سینمایی «بیگانه» بوده، به شخصیت آماندا ریپلی بیشتر در بازی‌های ویدیویی سری نظیر نسخه تحسین شده سال ۲۰۱۴ میلادی یعنی Alien: Isolation پرداخته شده است. در نسخه جدید، آماندا یکبار دیگر خود را در ایستگاه فضایی Weyland-Yutani که مورد حمله موجود فضایی معروف سری قرار گرفته، پیدا می‌کند و برای زنده ماندن باید با آن‌ مبارزه کند. در ادامه شما می‌توانید تصاویری از این بازی را مشاهده نمایید:

در صفحه رسمی از بازی Alien: Blackout در وبسایت استودیو D3 Go درباره این عنوان آمده است:

ترس از موجودات فضایی در بازی Alien: Blackout به واقعیت تبدیل می‌شود. شما باید سعی کنید در یک ایستگاه فضایی آسیب دیده که حامل یک موجود فضایی کشنده به نام زینومورف (Xenomorph) است و سعی دارد به طرز خستگی ناپذیری شما و اعضای گروهتان را شکار کند، زنده بمانید و با انتخاب‌های بسیار پرخطر خود سعی کنید تا این شکارچی فوق‌العاده را شکست دهید.

بازیکنان باید سعی کنند تا با استفاده از کنترل‌های آسیب دیده ایستگاه فضایی یا به خطر انداختن زندگی هر یک از اعضای گروه خود، از تماس مرگبار با این موجود خودداری کنند؛ مواردی که باعث تغییر نتجیه کلی بازی خواهند شد.

به طور کلی بازیکنان در عنوان Alien: Blackout وظیفه دارند تا آماندا و اعضای گروهش را در هفت مرحله مختلف و انجام ماموریت‌های چالش برانگیز، آن هم فقط با استفاده از سیستم اورژانس ایستگاه فضایی، راهنمایی کنند تا زنده بمانند. در این میان، برای زنده ماندن استفاده از نقشه‌های هولوگرافیک، دوربین‌های نظارتی و همچنین حسگر‌های حرکتی برای برای مخفی ماندن از دست زینومورف امری ضروری محسوب می‌شود. گفته می‌شود که تصمیمات بازیکنان در نسخه Blackout منجر به وقوع نتایج متفاوتی می‌شود و آن‌ها می‌توانند استراتژی‌ها و تئوری‌های مختلف را برای شکست دادن زینومورف و پیروزی در بازی، امتحان کنند.

در حال حاضر تاریخ انتشار و قیمتی برای عنوان Alien: Blackout در نظر گرفته نشده و فقط می‌دانیم که بازی برای سیستم‌عامل‌های اندروید و IOS عرضه خواهد شد. در پایان، شما می‌توانید تریلر معرفی بازی را مشاهده کرده و دیدگاه‌های خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید:

دریافت از وبسایت نماشا با کیفیت 720p | تماشا در یوتیوب

برچسب‌ها

Shadow of The Tomb Raider Trophy Guide Banner 728x154

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.