نویسنده: م.حافظ شنبه، 23 دی 1396
ساعت 18:22

تریلر معرفی بازی Dakar 18تعداد بازدید: 836
0 از 5

بازی ریسینگ Dakar 18 رونمایی شد

کمپانی Deep Silver که با نام Koch Media نیز شناخته می‌شود، امروز اعلام کرده که همکاری جدیدی با استودیوی Bigmoon Entertainment برای انتشار و تولید بازی Dakar 18 آغاز کرده است. عنوان Dakar 18 از نوع بازی‌های ریسینگ فضای باز است و شامل انواع متفاوتی از وسایل نقلیه خواهد بود. بازی Dakar 18 بر مبنای مسابقات سالانه Dakar Rally ساخته و طراحی شده است. در ادامه با بازی‌مگ همراه باشید.

طبق اظهارات استودیوی Bigmoon Entertainment ، بازی Dakar 18 یک شبیه سازی واقعی از مسابقات Dakar Rally خواهد بود و محیط آن بعنوان یکی از بزرگترین فضاهای باز طراحی شده در بازی‌های ریسینگ در نظر گرفته می‌شود. گیمرها در بازی Dakar 18 می‌توانند کنترل وسایل نقلیه بسیار متنوعی را در دست داشته باشند از قبیل موتورسیکلت‌ها، ATV ها، ماشین‌ها، کامیون‌ها و SxS. بطورکلی در این بازی 5 دسته‌بندی ریسینگ متفاوت بر اساس وسایل نقلیه مذکور وجود خواهد داشت.

همچنین حضور تمامی تیم‌های اصلی، وسایل نقلیه و رانندگان مسابقات Dakar Rally در بازی Dakar 18 تأیید شده است. این بازی دارای بخش تک نفره و همچنین بخش چندنفره محلی و آنلاین است. کارگردان بازی در استودیوی Bigmoon Entertainment در مورد Dakar 18 اظهار داشته:

«ما از همکاری با A.S.O و کمپانی Koch Media در جهت ارائه یک بازی ریسینگ واقعی بر مبنای مسابقات Dakar بسیار خرسند و مفتخر هستیم. ما بعنوان سازنده بازی Dakar 18 و توسعه دهنده رسمی این پروژه مطمئن هستیم که Dakar 18 در قالب یک بازی، بهترین نمونه از مسابقات Dakar خواهد بود.»

ضمناً رئیس کمپانی Koch Media در این مورد نیز گفته است:

«ما از همکاری و مشارکت با استودیوی Bigmoon Entertainment در خصوص بازی امیدبخش Dakar 18 خوشحالیم و نسبت به بکارگیری تمام مهارت خود برای این پروژه خوشبین و امیدوار هستیم.»

در پایین می‌توانید تریلر معرفی بازی Dakar 18 را مشاهده کنید. عنوان Dakar 18 برای PC ، PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد.

م.حافظ | تریلر | 13/01/2018

ویدئو

برچسب‌ها

Shadow of The Tomb Raider Trophy Guide Banner 728x154

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.