نویسنده: فرشاد جمعه، 01 دی 1396
ساعت 21:30

بازی PUBG به رکورد جدیدی دست یافت

5 از 5

تعداد بازیکنان عنوان PUBG به 30 میلیون نفر رسید

بازی PUBG عنوان موفقی برای سازندگان آن بوده است؛ این بازی کار خود را بصورت «دسترسی زودهنگام» (Early Access) در استیم آغاز کرد، سپس از طریق برنامه‌ی Xbox Game Preview در دسترس دارندگان کنسول Xbox One قرار گرفت و اخیراً هم نسخه‌ی نهایی آن برای پلتفرم‌ PC عرضه شده است؛ عنوان PUBG در مسیر گفته شده، رکوردهای منحصر بفردی را به ثبت رساند، از 3 میلیون کاربر همزمان گرفته تا فروش 25 میلیونی در سراسر جهان؛ حتی پیش از آنکه نسخه‌ی نهایی این عنوان در دسترس کاربران قرار گیرد، نامزد دریافت 3 جایزه‌ی «بازی سال» (Game of the Year) ،«بهترین بازی از لحاظ توسعه» (Best Ongoing Game) و «بهترین بازی چند نفره» (Best Multiplayer) در مراسم The Game Awards 2017 شد. (اسامی نامزدهای مراسم The Game Awards سال 2017)

اکنون هم براساس اعلام سازندگان این بازی، تعداد کاربران آن بر روی Xbox One و PC، از مرز 30 میلیون نفر فراتر رفته است؛ CH Kim به عنوان مدیر عامل PUBG Corp. در بیانیه‌ای اعلام کرد:

نه ماه پیش ما کار خود را با عرضه‌ی بازی PUBG بصورت دسترسی زودهنگام آغاز کردیم و اکنون به رکورد جدیدی دست یافته‌ایم؛ پس از رسیدن به موفقیت‌های بزرگ و درس‌هایی که از فاز دسترسی زودهنگام آموختیم، نسخه‌ی 1.0 عنوان PUBG را برای پلتفرم PC عرضه نمودیم. سال 2017، سال فوق العاده‌ای برای عنوان PUBG بود. تعداد بازیکنان ما بر روی PC و Xbox One از مرز 30 میلیون نفر فراتر رفته است. در آینده محتوای جدیدی را برای این بازی عرضه خواهیم کرد.

فرشاد | اخبار | 22/12/2017
برچسب‌ها
  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.