نویسنده: پدرام پورامامعلی دوشنبه، 06 فروردين 1397
ساعت 15:14

بازی Hellblade: Senua's Sacrifice برای Xbox One عرضه خواهد شد

0 از 5

عنوان تحسین شده‌ Hellblade: Senua's Sacrifice ماه آینده برای Xbox One عرضه می‌شود و بر روی کنسول Xbox One X نیز از سه حالت اجرا پشتیبانی خواهد کرد

عرضه بازی Hellblade: Senua's Sacrifice به صورت رسمی برای کنسول Xbox One تایید شد و در کنار آن اعلام شد که این بازی بر روی کنسول Xbox One X با سه حالت متفاوت قابل اجرا خواهد بود. در ابتدای ماه جاری میلادی بر اساس اطلاعاتی که دو منبع متفاوت فاش کرده بودند، عرضه بازی Hellblade: Senua's Sacrifice در دستور کار کمپانی مایکروسافت قرار گرفته بود. تا اینکه در هفته گذشته این شایعات رنگ و بوی واقعیت به خود گرفتند.

تاریخ عرضه Hellblade: Senua's Sacrifice برای Xbox One و Xbox One X روز 11 آوریل معادل با چهارشنبه 22 فروردین معین گردیده است. همچنین اعلام شده که جلوه‌های بصری این بازی از همان روز اول عرضه و به صورت اختصاصی برای کنسول Xbox One X ارتقا خواهند یافت. دارندگان کنسول Xbox One X این اختیار را دارند که بازی را بر روی سه حالت مختلف اجرا کنند؛ حالت High Resollution، همانطور که از اسمش پیداست رزولوشن را در اولویت قرار خواهد داد و وضوح تصویر 4K را (به صورت دینامیک) در اختیار کابران قرار می‌دهد. حالت High Framerate فریم ریت دریافتی را بر روی 60fps نگه می‌دارد و موجب بهبود کیفیت گرافیکی و افکت‌های بازی خواهد شد. استودیوی Ninja Theory از ارائه اطلاعات بیشتر پیرامون این 3 حالت خودداری کرده است و برای مشخص شدن تمام ویژگی‌های این 3 مد باید تا تاریخ 22 فروردین صبر کنیم.

مایکروسافت به منظور سپاسگذاری از انتظار هواداران Xbox بازی Hellblade: Senua's Sacrifice را از همین امروز و تا پایان هفته اول عرضه، با تخفیف 10 درصدی بر روی استور خود به فروش خواهد رساند. قیمت بازی 30 یورو و با اعمال تخفیف 25 یورو خواهد بود.

بازی Hellblade: Senua's Sacrifice در ماه آگوست سال گذشته برای PC و PS4 عرضه شو و بازخورد بسیار مثبت منتقدان را به همراه داشت. این عنوان موفق شد در مدت سه ماه یش از نیم میلیون نسخه به فرش برساند.

برچسب‌ها

Shadow of The Tomb Raider Trophy Guide Banner 728x154

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.